Komanda
Prezidentas
Dr. Assoc. Prof. Nerijus Pačėsa

N. Pačėsa 6 metus ėjo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriaus pareigas. Vadovavo Kauno regiono plėtros agentūrai ir didžiausiam statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklui „Senukų prekybos centras“. Taip pat jis yra BOD grupės, Amerikos prekybos rūmų ir „Global Lithuanian Leaders“ valdybų narys. Turėdamas daugiau kaip 25 metų patirtį versle ir daugiau nei 10 metų – edukacijos srityje, N.Pačėsa savo sukauptas žinias vertina kaip dvi lygiavertes branduolio puses, kurias jis realizuoja savo pozicijoje Baltijos technologijų institute.

Administracija
Projektų vadovai
 • Doc. Dr. Gediminas Gricius

  Web programavimo studijų vadovas.
  Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

 • Valdas Žiemys

  JAVA ir .NET programavimo studijų vadovas.
  Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl Baltic Talents akademijoje yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

 • Arvydas Tamulis

  Skaitmeninės rinkodaros studijų vadovas. Daugiau kaip 10 metų patirtį sukaupęs ekspertas. Jis yra sėkmingai dirbęs su pigu.lt ir eurovaistine.lt, bet ir prisidėjęs prie daugelio tarptautinių projektų iš Lietuvos: Oberlo.com, filippoloreti.com, soundest.com, cgtrader.com, host1plus.com. Bei užsienio projektų: myjobs.com.mm (Mianmaras), bidz.com (JAV), nordisaga.com (JAV), weinteriors.co.uk (UK), academyclass.com (UK). Pasak Arvydo, lietuviai turi daug potencialo būti ne tik samdomi kaip programuotojai, bet ir patys pristatyti pasauliui įdomius projektus.

Dėstytojai
 • dr. Žilvinas Vaira

  Dr. Žilvinas Vaira šiuo metu dėsto Universitete, yra dirbęs JAV IT įmonėje kaip komandos vadovas. Specializacija: programų sistemų inžinerija.

 • Vytautas Mackonis

  Sukaupęs daugiau nei 8m. patirtį kurdamas informacines sistemas įvairioms verslo sritims. Jo kurtomis web aplikacijomis naudojasi tokios kompanijos kaip Ricoh ar Samsung. Vytautas dirbo senior developer Adform įmonėje, dėstė Vilniaus Universitete.

 • Darius Kisielius

  Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

 • Rolandas Šimkus

  Tinklapių ir aplikacijų dizaino kurso vadovas Rolandas Šimkus yra sukaupęs 12 metų patirtį tarptautinėse rinkose. Šiuo metu dirba JAV reklamos agentūroje bei turi klientų Japonijoje ir Europoje. Specializuojasi Web, Mobile Apps, Print, Logo & Branding, UI/UX ir kitų sričių dizainuose. Jam teko dirbti su gerai pasaulyje žinomais prekių ženklais: Citizen, Snickers, All Nippon Airways, Tag Heuer, Hello Kitty ir t.t.

 • Igor Podoprigora

  UX/UI kurso dėstytojas, daugiau nei 5 metų patirtį turintis mobiliųjų žaidimų ir programėlių dizaino specialistas. Jo su klasikiniais menais susijęs išsilavinimas bei į vartotojo patogumą orientuotas požiūris padeda visai eilei aplikacijų kūrėjų. Igor dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Nokia“, „King“, „Electronic Arts“ taip ir su start-up’ais ir nepriklausomomis žaidimų kūrimo studijomis. Šiuo metu vadovauja studijai Co-openhagen

 • Nerijus Bistrickis

  ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 5 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) įmonėmis ar rinkomis. Prieš metus laiko prisijungė prie JAV įmonės "Sj Digital LLC".

 • Gytis Žaltauskas

  Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

 • Andrius Galdikas

  Šis Ruby on Rails programuotojas dirba su logistikos bei nekilnojamo turto web projektų. Sukaupęs nemažą programavimo patirtį, Andrius yra pasirengęs ja pasidalinti ir su kitais.

 • Aivaras Ligeika

  Aivaras yra animatorius ir 3D dizaineris, turintis daugiau nei 6 metų patirtį reklamos industrijoje ir 4 – animacijos bei video postprodukcijos srityje. Per šį laiką Aivaras bendradarbiavo su didžiausiomis reklamos agentūromis ir teatru, taip pat tokiais klientais kaip Swedbank, Fazer, Telia, Nokia, Nasdaq ir kt., dirbo prie prestižinius Europos apdovanojimus laimėjusių reklamų ir muzikinių klipų.

 • Lina Kaziliūnienė

  Lina 14 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt.
  Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

 • Justas Samalius

  11 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 5 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

 • Arūnė Ščiupokaitė

  Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.

 • Vytautas Naudžius

  Vytautas yra Java programuotojas su 5 metų patirtimi, pastaruosius kelis metus dirbantis su monitoringo programinės įrangos palaikymu (Autopilot M6) ir priežiūra. Taip pat yra dirbęs prie išmanaus namo projekto (BKS), išmano docker konteinerių kūrimą ir jų priežiūra. Laisvalaikiu domisi automobilių elektronikos programavimu bei skirtingų modulių valdymu ir yra sukūręs projektą nusiskaityti duomenis iš automobilio CAN bus magistralės.

 • Linas Pagirys

  Linas yra web programuotojas su daugiau nei 6 metų patirtimi. Su IT įranga, sistemomis ir įrankiais susiduria nuo pat vaikystės, pradedant kompiuteriniais žaidimais ir jų adaptavimu, baigiant darbu su skirtingois platformomis ir web sprendimais. Tai yra jogyvenimo būdas.

 • Liudas Jankauskas

  Liudas turi sukaupęs daugiau nei 9 m. patirtį testuojant big data internetines aplikacijas ir sistemas. Karjeros laiptais sėkmingai kilęs įmonėje AdForm, šiuo metu dirba vyriausiuoju testuotoju Monetha. 

 • Darius Miliauskas

  iOS programuotojas, kuriantis programėles su Objective-C ir Swift. Be įprastų programėlių, Darius dirba su tokiomis programėlėmis kaip kad valdomos tik gestais ar programėlė renkanti duomenis iš Facebook. Swift yra puikus ir paprastas įrankis programuoti ne tik grafines sąsajas, bet ir atlikti duomenų analizes, galima kurti programėles ir VR (Virtual Reality) ar Muse Headband.

 • Aleksandr Beliavski

  Aleksandr turi daugiau nei 6 m. patirtį, per kuriuos dirbo su įvairaus dydžio projektais - Sandėlio Valdymo Sistema, Praėjimo Kontrolė, Bilietavimas. Šiuo metu dirba programuotoju fintech srityje Barclays Group Operations Limited Lietuvos filiale. 

 • Šarūnas Jatautis

  Šarūnas yra sukaupęs daugiau nei 6 ir 1 metų patirtį dirbdamas su duomenų modeliavimu ir didžiaisiais duomenimis. Pagrindiniai darbo įrankiai: Python, R, Spark, Git, Hadoop ir SQL. Šiuo metu dirba Danske banko vyresniuoju duomenų mokslininku Pažangios analitikos ir didžiųjų duomenų komandoje. Savo asmeniniu pavyzdžiu (t.y. pradėjęs karjerą humanitarinių mokslų srityje) siekiantis parodyti, kad bet kuris daug siekiantis ir besimokantis asmuo gali buti sėkmingas šioje srityje.

 • Audrius Ališauskas

  Audrius turi daugiau nei 12 m. patirtį dizaino rinkoje ir jau 10 m. dirba kaip laisvai samdomas specialistas. Pradėjęs nuo grafinio dizaino, reaguodamas į rinkos pokyčius pakeitė kryptį į UX/UI dizainą. Dabar daugiausia dirba su mobilių aplikacijų ir web dizainų kūrimu. Audrius yra dirbęs su tokiais klientais, kaip Not Perfect, Clinic212, Big Idea, Douglas, Berry baldai, Citadele bankas, Lietuvos Bankas, Big Bank, Beta media, VU teisės fakultetas ir kt.

 • Martynas Gedminas

  Darbo patirtis interneto rinkodaros srityje 18 metų - iš jų 9 metai interneto rinkodaros ir vartotojų elgsenos analitika. 14 metų dirbo agentūroje Gaumina, 2014 m. įkūrė ir vadovauja kompleksinių analitikos sprendimų kompanijai "Alfa analitika". Šiuo metu fokusuojasi vartotojų ir pirkėjų elgsenos analitikoje (modeliavimas, diegimas, žvalgyba, analizė, optimizavimas, vartotojų profiliavimas) užsienio ir Lietuvos įmonėms (el. komercija, finansai, draudimas, telekomunikacijos, internetinės paslaugos). Konsultuoja įmones dėl efektyvaus vartotojų duomenų panaudojimo rinkodaros, pardavimo srityse, kaip efektyviai reaguoti, planuoti, komunikuoti įmonės viduje. Projektų geografija: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, JAV, Jungtinė Karalystė, Airija, Prancūzija, Švedija, Baltarusija, Rusija, Kinija, Vokietija.

 • Edgar Žigis

  Edgar yra sukaupęs daugiau nei 10 metų programavimo patirtį. Pirmuosiu 4 metus dirbo su web projektais, tačiau pastaruosius 6 metus dirba Android ir iOS programuotoju. Per tą laiką Edgar teko dirbti tiek laisvai samdomu programuotoju, tiek būti mobile leadu. Teko dirbti su tokiais produktais ir įmonėmis kaip Pixelmator, Paysera, CoinGate, Telia, Serfy, Globe Me Limited . Edgar taip pat plėtoja asmeninius IT projektus, susijusius su gamtine edukacija.

 • Viktoras Lava

  Daugiau nei 6 metų patirtį turintis Viktoras yra full-stack programuotojas, dirbantis su PHP, JavaScript, Laravel, kuriantis svetaines Lietuvos, Švedijos ir Australijos rinkoms. 

 • Martynas Lukošiūnas

  Martynas yra sukaupęs daugiau nei 6 metų programavimo patirtį su įvairiomis kalbomis: C++, C#, .NET, JavaScript, SQL. Dirbo tokiose įmonėse, kaip "DevBridge Group", "TeleSoftas" su įvairiais korporatyvinio lygmens projektais nuo telekomunikacijų, prekybos iki audito sistemų. Šiuo metu dirba komandos vadovu pasitelkdamas "Agile" metodologiją įgyvendinant WEB sprendimus su .NET. 

 • Mindaugas Rimkus

  Daugiau nei 10 metų patirtį turintis Mindaugas yra Back End programuotojas. Šiuo metu dirba VikingeGaarden A/S įmonėje su įrenginių automatizavimu, jūrų uostų priėjimo/valdymo/leidimų kontrolės įrenginių programavimu, PaaS, SaaS programavimu. Kaip laisvai samdomas darbuotojas yra dirbęs su Lietuvos ir Norvegijos klientais. 

 • Vaidotas Šačkus

  Vaidotas turi sukaupęs daugiau nei 10 metų PHP programavimo patirtį tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuje. Dėstytojo portfolio sukaupti darbai logistikos, skambučių centrų, telekomunikacijų, lažybų ir azartinių lošimų bei kitų sričių web sistemose. Vaidotas pasirengęs paruošti žmones darbo rinkai.

 • Mindaugas Ramanauskas

  Mindaugas yra sukaupęs 8 metų patirtį su Java programavimo kalba. Sertifikuotas (Oracle, IBM ir kt.) specialsitas dirbo su Barclays, IBM įmonėmis Lietuvoje, prisidėjo prie "Maisto banko" socialinio projekto informacinės sistemos.  

 • Darjuš Kazakevič

  Daugiau nei 8 metų patirtį sukaupęs Darjuš yra dirbęs tiek laisvai samdomu programuotoju, kurdamas sistemas ir užsakovams, ir nuosaviems projektams, siekiant pasyvių pajamų, tiek programuotoju verslo įmonėse ir valstybinėse institucijose. Taip pat turi 3 metų patirtį administruojant ir vystant vienus didžiausią lankomumą Lietuvoje turinčius portalus bei soc. tinklų puslapius.

 • Salvijus Stravinskas

  Salvijus turi daugiau nei 20 m. patirties video srityje dirbdamas tiek su filmavimas, tiek supostprodukcija. Salvijus šiuo metu bendradarbiauja su TV prodiuserinėmis kompanijomis, vykdo užsakymus įvairioms Lietuvos įmonėms bei dirba laisvai samdomu specialistu.

 • Marek Silko

  Daugiau nei 12 metų programavimo patirtį turintis Marek yra sertifikuotas (Oracle Certified Professional, Java SE 7/8) programuotojas, kuris dirbo arba tebedirba tokiose įmonėse kaip SEB bankas, EIS Group, Nortal, INNTEC, GetJar. Didžiąją dalį patirties sukaupė kurdamas projektus Lietuvos bei užsienio valstybinėms institucijoms, bankams, medicinos įstaigoms, draudimo kompanijoms.

 • Rimantas Belovas

  Rimantas sukaupė daugiau nei 5 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

 • Arūnas Eimulis

  Labai stiprus savo srities specialistas su 13 metų patirtimi, dirbantis su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis bei užsakovais iš JAV, Didžiosios Britanijos ir net Kinijos. Kuria ne tik 2D/3D animaciją, bet ir filmus.

 • Erika Čebanauskė

  Erika yra ISTQB sertifikuota testuotoja, kuri daugiau nei 3 metus dirba testavimo srityje tokiose įmonėse kaip UAB CID Baltic, UAB Data dog. Šiuo metu dirba su įvairiais web projektais taikydama įvairius testavimo metodus.   

 • Karolis Rimkus

  Karolis turi daugiau nei 6 m. patirtį dirbant laisvai samdomu tinklalapių ir grafikos dizaineriu bei 4 m. patirtį dirbant produkto dizaineriu įkurtoje Mad Tuna vandenlenčių kompanijoje. Jis yra sukaupęs daug patirties reklamos ir dizaino srityje, susidūręs su įvairiais projektais Lietuvos ir užsienio rinkose. Specializuojasi tinklapių, spaudos ir brand'ingo srityse.

 • Jurgita Kučinskienė

  Daugiau nei 14 metų informacinių technologijų ir informatikos mokytoja dirbusi Jurgita yra atsakinga už SCRUM klasę. Ji turi patirties programavimo srityje bei mokant ir organizuojant praktines užduotis. 

 • Mindaugas Valantinavičius

  Daugiau nei 6 metų darbo patirtį turintis Mindaugas yra patyręs Back End ir Front End specialistas, dirbęs tokiose įmonėse kaip SEB bankas ir IBM

 • Kostas Banys

  Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai technikai - produktas skirtas Arabijos šalių rinkai).

 • Lukas Raščiauskas

  Daugiau nei 7 metų patirtį turintis dizaineris, dirbęs įvairiose agentūrose, programinės įrangos kūrėjų kompanijose, šiuo metu sėkmingai karjerą tęsiantis kaip laisvai samdomas grafikos dizaineris. Lukas specializuojasi ne tik grafikos dizaino srityje, bet ir dizaino sąveikoje su vartotoju, kuria interaktyvius prototipus, informacinę architektūrą bei yra dizaino inovacijų entuziastas.

 • Eimantas Kasperiūnas

  Daugiau nei 8 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

 • Vaidotas Poškus

  Vaidotas turi daugiau nei 4 metų patirtį dirbant su WEB projektais, programaivmo specializuojasi ties PHP, HTML, CSS, Javascript, MYSQL. Šiuo metu darbuojasi įmonėje ir dėsto BIT. 

 • Rytis Antanavičius

  Šiuo metu Rytis Python programavimo žinias pritaiko dirbdamas su sparčiai populiarėjančia Odoo verslo valdymo sistema. Rytis deleguotas dėstyti šį kursą kaip savo srities profesionalas, kuris geba ne tik meistriškai pritaikyti Python programavimo žinias praktikoje, bet ir perduoti jas studentams siekiant padidinti Python programuotojų gretas.