Komanda
Prezidentas
Nerijus Pačėsa
DR. ASSOC. PROF. Nerijus Pačėsa

N. Pačėsa 6 metus ėjo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriaus pareigas. Vadovavo Kauno regiono plėtros agentūrai ir didžiausiam statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklui „Senukų prekybos centras“. Taip pat jis yra BOD grupės, Amerikos prekybos rūmų ir „Global Lithuanian Leaders“ valdybų narys. Turėdamas daugiau kaip 25 metų patirtį versle ir daugiau nei 10 metų – edukacijos srityje, N.Pačėsa savo sukauptas žinias vertina kaip dvi lygiavertes branduolio puses, kurias jis realizuoja savo pozicijoje Baltijos technologijų institute.

Administracija
ALGIRDAS SABALIAUSKAS
ALGIRDAS SABALIAUSKAS
+370 652 32000
Direktorius
BRIGITA MATULYTĖ
BRIGITA MATULYTĖ
+370 657 52085
Pavaduotoja
Ieva Dudutienė
Ieva Dudutienė
+370 657 51712
Pardavimų vadovė
Sonata Jurgelevičiūtė
Sonata Jurgelevičiūtė
+370 657 70118
+370 657 52085
Studijų kokybės vadovė
Albertas Čenkus
Albertas Čenkus
+370 657 50598
Vilniaus praktikos mentorius
Gabija Adomaitienė
Gabija Adomaitienė
+370 657 64613
Kauno praktikos mentorė
Mantas Santockis
Mantas Santockis
+370 608 37119
Kauno praktikos mentorius
Tomas Balvočius
Tomas Balvočius
+370 657 81079
Praktikos mentorius
Justina Rinkevičienė
Justina Rinkevičienė
+37065758697
Praktikos mentorė
Milana Kazelienė
Milana Kazelienė
+370 657 68544
Administravimo skyriaus koordinatorė
Virginija Skunčikienė
Virginija Skunčikienė
Administratorė - apskaitininkė
Vilma Nemanienė
Vilma Nemanienė
+370 657 59563
Verslo partnerysčių vadybininkė
Lidija Karbauskienė
Lidija Karbauskienė
+370 657 48354
Studijų koordinatorė
Sandra Sabaliauskaitė
Sandra Sabaliauskaitė
+370 657 68869
Verslo partnerysčių vadybininkė
Eglė Sakalauskė
Eglė Sakalauskė
+37065741036
Verslo partnerysčių vadybininkė
Karolina Radžiūnienė
Karolina Radžiūnienė
+37065744385
Verslo partnerysčių vadybininkė
Projektų vadovai

Web programavimo studijų vadovas. Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

Dr. Žilvinas Vaira šiuo metu dirba DELMIA IT įmonėje kaip komandos vadovas. Specializacija: programų sistemų inžinerija.

Dėstytojai

Aleksandr turi daugiau nei 6 m. patirtį, per kuriuos dirbo su įvairaus dydžio projektais - Sandėlio Valdymo Sistema, Praėjimo Kontrolė, Bilietavimas. Šiuo metu dirba programuotoju fintech srityje Barclays Group Operations Limited Lietuvos filiale. 

Šis Ruby on Rails programuotojas turi patirties su logistikos bei nekilnojamo turto valdymo projektais. Sukaupęs nemažą programavimo patirtį, Andrius yra pasirengęs ja pasidalinti ir su kitais.

Įgyjęs chemijos ir inžinerijos bakalauro laipsnį Andrius greitai persiorientavo į programavimą ir jau 6 metus sėkmingai programuoja WEB aplikacijas. Labai mylimas ir gerbiamas tarp studentų Full Stack dėstytojas.

Arūnas ne tik generuoja idėjas video reklamoms, rašo scenarijus, režisuoja ir filmuoja. Dirba su 2D/3D post producija reklamoms ir filmams. 

Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.

Baigęs KTU Arvydas kurį laiką gliaudė tranzistorius, bet vis giliau „klimpo“ į programavimą. Iš pradžių buvo mikrovaldiklių programavimas, o nuo 2004 metų pradėjo domėtis WEB programavimu PHP kalba. Prireikė dar 5 metų, kol 2009 metais pradėjo savo laisvai samdomo PHP programuotojo karjerą.

Skaitmeninės rinkodaros studijų vadovas. Daugiau kaip 15 metų patirtį sukaupęs ekspertas. Jis yra sėkmingai dirbęs su pigu.lt ir eurovaistine.lt, bet ir prisidėjęs prie daugelio tarptautinių projektų iš Lietuvos: Oberlo.com, filippoloreti.com, soundest.com, cgtrader.com, host1plus.com. Bei užsienio projektų: myjobs.com.mm (Mianmaras), bidz.com (JAV), nordisaga.com (JAV), weinteriors.co.uk (UK), academyclass.com (UK). Pasak Arvydo, lietuviai turi daug potencialo būti ne tik samdomi kaip programuotojai, bet ir patys pristatyti pasauliui įdomius projektus.

Audrius turi daugiau nei 12 m. patirtį dizaino rinkoje ir jau 10 m. dirba kaip laisvai samdomas specialistas. Pradėjęs nuo grafinio dizaino, reaguodamas į rinkos pokyčius pakeitė kryptį į UX/UI dizainą. Dabar daugiausia dirba su mobilių aplikacijų ir web dizainų kūrimu. Audrius yra dirbęs su tokiais klientais, kaip Not Perfect, Clinic212, Big Idea, Douglas, Berry baldai, Citadele bankas, Lietuvos Bankas, Big Bank, Beta media, VU teisės fakultetas ir kt.

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

iOS programuotojas, kuriantis programėles su Objective-C ir Swift. Be įprastų programėlių, Darius dirba su tokiomis programėlėmis kaip kad valdomos tik gestais ar programėlė renkanti duomenis iš Facebook. Swift yra puikus ir paprastas įrankis programuoti ne tik grafines sąsajas, bet ir atlikti duomenų analizes, galima kurti programėles ir VR (Virtual Reality) ar Muse Headband.

Daugiau nei 12 metų patirtį sukaupęs Darjuš yra dirbęs tiek laisvai samdomu programuotoju, kurdamas sistemas ir užsakovams, ir nuosaviems projektams, siekiant pasyvių pajamų, tiek programuotoju verslo įmonėse ir valstybinėse institucijose. Taip pat turi 3 metų patirtį administruojant ir vystant vienus didžiausią lankomumą Lietuvoje turinčius portalus bei soc. tinklų puslapius.

Šešerius metus darbo patirties turintis Front End entuziastas, neįsivaizduoja savo dienos be React, TypeScript / JavaScript. Kaupti patirtį IT srityje pradėjo dar mokykloje, dirbti programuotoju - pirmame studijų kurse. Šiuo metu pilnu etatu dirba Virtustream įmonėje, o laisvu laiku darbuojasi laisvai samdomu programuotoju.

Ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas su daugiau kaip 14 metų patirtimi. Padėjo išgryninti ir realizuoti rinkodaros strategijas daugiau kaip 50 įmonių pradedant nišine paslaugų įmone Klaipėdos uoste, baigiant 97 mln. EUR vertės pirolizės jėgaine Ukrainoje bei kitais projektais ne tik Europje, bet ir tokiose šalyse kaip Kinija ar Mauritanija. Šiuo metu specializuojasi startuolių ir inovatyvių verslų rinkodaroje, padeda įsivertinti idėjos potencialą bei prisitraukti klientų.

Web programavimo studijų vadovas. Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

Dr. Žilvinas Vaira šiuo metu dirba DELMIA IT įmonėje kaip komandos vadovas. Specializacija: programų sistemų inžinerija.

Dr. Indrės Radavičienės ekspertinė sritis – vartotojų psichologija, jų elgsena internetinėje erdvėje, vartotojo sprendimų elgsena, vertės pasiūlymo modeliai, elgsenos kainodara, vartotojų duomenų analitika, vertės komunikacijos sistemos. Daugiau nei 15 metų veda įvairius mokymus, dirbtuves įvairioms įmonėms, aukštųjų mokyklų studentams apie vartotojo elgseną, pasiūlymo vertės konstruktus. Didžiausia Indrės stiprybė rasti duomenimis grįstus sprendimus, kurie nukreipti į didžiausios vertės perdavimą vartotojui ir organizacijai.

Baigęs informacinių technologijų studijas KTU jaunas ir vežlus Java programuotojas šiuo metu dirba su e-komercijos sistema automatikos ir robotikos kompanija FESTO 

Edgar yra sukaupęs daugiau nei 15 metų programavimo patirtį. Pirmuosiu 4 metus dirbo su web projektais, tačiau pastaruosius 6 metus dirba Android ir iOS programuotoju. Per tą laiką Edgar teko dirbti tiek laisvai samdomu programuotoju, tiek būti mobile leadu. Teko dirbti su tokiais produktais ir įmonėmis kaip Pixelmator, Paysera, CoinGate, Telia, Serfy, Globe Me Limited . Edgar taip pat plėtoja asmeninius IT projektus, susijusius su gamtine edukacija.

Daugiau nei 13 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

Erika yra ISTQB sertifikuota testuotoja, kuri daugiau nei 6 metus dirba testavimo srityje tokiose įmonėse kaip UAB CID Baltic, UAB Data dog. Šiuo metu dirba su įvairiais web projektais taikydama įvairius testavimo metodus.  

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

UX/UI kurso dėstytojas, daugiau nei 10 metų patirtį turintis mobiliųjų žaidimų ir programėlių dizaino specialistas. Jo su klasikiniais menais susijęs išsilavinimas bei į vartotojo patogumą orientuotas požiūris padeda visai eilei aplikacijų kūrėjų. Igor dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Nokia“, „King“, „Electronic Arts“ taip ir su start-up’ais ir nepriklausomomis žaidimų kūrimo studijomis. Šiuo metu vadovauja studijai Codigy

Jaunius turi daugiau nei 7 metus patirties programuojant didžiules industrines aplikacijas naudojant .NET ir Microsoft technologijas. Baigęs informatikos studijas Edinburgo universitete, dirbęs keliose kompanijose Kembridže, Anglijoje, Jaunius šiuo metu dirba AML-Analytics Fintech, kur mažoje komandoje kuria sudėtingus finansinius įrankius bankams, užtikrinant pinigų plovimo prevenciją. Jauniui yra tekę dirbti su įvairiais (daugiausia medicininiais/finansiniais) projektais apsiimant įvairiomis užduotimis nuo dizaino prototipavimo iki duomenų bazių užklausų optimizavimo.

Baigęs programų sistemų studijas, šiuo metu Jonas dirba .NET programuotoju prie CTRM (žaliavų mainų rizikos valdymo) projekto įmonėje „Xplicity“

15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Karolis turi daugiau nei 10 m. patirtį dirbant laisvai samdomu tinklalapių ir grafikos dizaineriu bei 6 m. patirtį dirbant produkto dizaineriu įkurtoje Mad Tuna vandenlenčių kompanijoje. Jis yra sukaupęs daug patirties reklamos ir dizaino srityje, susidūręs su įvairiais projektais Lietuvos ir užsienio rinkose. Specializuojasi tinklapių, spaudos ir brand'ingo srityse.

Karolis yra Full-stack JavaScript programuotojas, baigęs inžinerijos studijas VGTU. Studijų metu ir po jų Karolis dirbo įmonėje kaip inžinerinės programinės įrangos konsultantas - vedė mokymus įmonės klientams. Be to, visada aktyviai domėjosi web programavimu. Po poros metų darbo Lietuvoje, Karolis sulaukė pasiūlymo dirbti Australijos IT startuolyje kaip web programuotojas. 2020 m. grįžęs į Lietuvą Karolis pradėjo dirbti ir iki šiol dirba kaip full-stack inžinierius sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje, kurioje, kartu su komanda, kuria kompanijos integracijas Wix, Shopify ir kitose e-platformose.

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek EK saugumo departamente, tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai IoT technikai.

Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

Linas yra web programuotojas su daugiau nei 6 metų patirtimi. Su IT įranga, sistemomis ir įrankiais susiduria nuo pat vaikystės, pradedant kompiuteriniais žaidimais ir jų adaptavimu, baigiant darbu su skirtingois platformomis ir web sprendimais. Tai yra jogyvenimo būdas.

Liudas turi sukaupęs daugiau nei 12 m. patirtį testuojant BIG DATA internetines aplikacijas ir sistemas. Karjeros laiptais sėkmingai kilęs įmonėje AdForm, fintech startuolyje Monetha. O šiuo metu dirba vyriausiuoju testuotoju QAONTIME. 

Daugiau nei 15 metų patirtį turintis dizaineris, dirbęs įvairiose agentūrose, programinės įrangos kūrėjų kompanijose, šiuo metu sėkmingai karjerą tęsiantis Aeroclass.org. Lukas specializuojasi ne tik grafikos dizaino srityje, bet ir dizaino sąveikoje su vartotoju, kuria interaktyvius prototipus, informacinę architektūrą bei yra dizaino inovacijų entuziastas.

Mantas Vilniaus universitete įgytas žinias netruko taikyti praktikoje, programavimo tempą ir kokybišką kodą pateikdamas laiku užsakovams iš Lietuvos, JAV bei Vokietijos. Rankas noriai tiesia link visko, kas susiję su web programavimu, specializuojasi tiek Front End tiek Back End.

Didžiąją dalį patirties sukaupė kurdamas projektus Lietuvos bei užsienio valstybinėms institucijoms, bankams, medicinos įstaigoms, draudimo kompanijoms. Daugiau nei 15 metų programavimo patirtį turintis Marek yra sertifikuotas (Oracle Certified Professional) programuotojas. SEB bankas, EIS Group, Nortal, INNTEC, GetJar - kompanijos kuriose įgyta sistemų diegimo ir administravimo patirtis.

Šiuo metu Martynas fokusuojasi vartotojų ir pirkėjų elgsenos analitikoje (modeliavimas, diegimas, žvalgyba, analizė, optimizavimas, vartotojų profiliavimas) užsienio ir Lietuvos įmonėms (el. komercija, finansai, draudimas, telekomunikacijos, internetinės paslaugos). Konsultuoja įmones dėl efektyvaus vartotojų duomenų panaudojimo rinkodaros, pardavimo srityse, kaip efektyviai reaguoti, planuoti, komunikuoti įmonės viduje. Darbo patirtis interneto rinkodaros srityje 18 metų – iš jų 9 metai interneto rinkodaros ir vartotojų elgsenos analitika. 14 metų dirbo agentūroje Gaumina, 2014 m. įkūrė ir vadovauja kompleksinių analitikos sprendimų kompanijai „Alfa analitika“. Projektų geografija: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, JAV, Jungtinė Karalystė, Airija, Prancūzija, Švedija, Baltarusija, Rusija, Kinija, Vokietija.

Šiuo metu Martynas dirba komandos vadovu pasitelkdamas „Agile“ metodologiją įgyvendinant WEB sprendimus su .NET. Programuoja įvairiomis kalbomis: C++, C#, .NET, JavaScript, SQL. Dirbo tokiose įmonėse, kaip „DevBridge Group“, „TeleSoftas“ su įvairiais korporatyvinio lygmens projektais nuo telekomunikacijų, prekybos iki audito sistemų.

Baigęs filosofijos mokslus VU, Mindaugas pasuko profesionalaus programuotojo keliu. Rašantis savo blogą, dirbantis pilnu etatu Virtustream, dėstytojaujantis ir sulaukiantis geriausių studentų įvertinimų. Mentorius, lektorius ir it sistemų inžinierius.

Mindaugas jau virš 8 metų neatsiejamai susijęs su dizaino pasauliu. Jo profesinės krypties gilinimas tapo nuolatiniu iššūkiu: pradėjęs nuo grafikos dizaino, Mindaugas mokėsi ir tobulėjo VDA Taikomojo meno studijose, bei išplėtojo savo įgūdžius su UX/UI dizaino kursais. Šiuo metu Mindaugas veiksmingai bendradarbiauja su Skandinavijos rinka, iškeldamas dizainą į naujajį lygį. Jo unikalios idėjos ir profesionalumas palieka pėdsaką įmonėse, tokiose kaip Danske Bank, PetXL, Dyrekassen, Karbon Invest. Mindaugas taip pat dirbo kartu su Galiogroup, Švaros broliais, Cast.ai, Wizardia ir Bettr komandomis. Nepaisant aukšto užimtumo, Mindaugui švietimas ir žinių dalijimasis išlieka esminėmis vertybėmis, laisvu laiku Jis pristato savo įžvalgas bei žinias mokymuose dėstydamas, mentoriaudamas.

Sertifikuotas (Oracle, IBM ir kt.) specialistas dirbo su Barclays, IBM įmonėmis Lietuvoje, prisidėjo prie „Maisto banko“ socialinio projekto informacinės sistemos kūrimo. Sukaupta 11 metų patirtis Java programavimo kalba.

Šiuo metu Mindaugas dirba VikingeGaarden A/S įmonėje su jūrų uostų priėjimo/valdymo/leidimų įrenginių automatizavimu, kontrolės įrenginių programavimu, PaaS, SaaS programavimu. Daugiau nei 15 metų patirtis programuojant Back End sistemas.

Motiejus, paskutinius 10 metų dirba laisvai samdomu Web UX/UI dizaineriu su įvairiais gerai žinomais prekiniais ženklais tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tarp prekinių ženklų rikiuojasi tokie elektronikos gigantai kaip AEG/Electrolux, Huawei, taip pat Lietuvoje gerai žinomi Swedbank, Lietuvos Geležinkeliai ir kiti. 

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 8 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) rinkomis.

Informacinių technologijų profesorius, knygų ir mokslinių leidinių autorius, ilgametis Lietuvos kompiuterininkų sąjungos tarybos narys, ŠMM universitetinių programų kokybės vertintojas.

Daugiau kaip 15 metų dirbęs grafikos dizaineriu, prieš 3 metus Ramūnas perėjo į kitą pusę ir pradėjo domėti web programavimu. Kurį laiką dirbęs laisvai samdomu specialistu, šiuo metu Ramūnas dirba įmonėje Front-End programuotoju.

Rimantas sukaupė daugiau nei 10 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

Tinklapių ir aplikacijų dizaino kurso vadovas Rolandas Šimkus yra sukaupęs 12 metų patirtį tarptautinėse rinkose. Šiuo metu dirba JAV reklamos agentūroje bei turi klientų Japonijoje ir Europoje. Specializuojasi Web, Mobile Apps, Print, Logo & Branding, UI/UX ir kitų sričių dizainuose. Jam teko dirbti su gerai pasaulyje žinomais prekių ženklais: Citizen, Snickers, All Nippon Airways, Tag Heuer, Hello Kitty ir t.t.

Šiuo metu Rytis Python programavimo žinias pritaiko dirbdamas su sparčiai populiarėjančia Odoo (OpenERP) verslo valdymo sistema. Rytis deleguotas dėstyti šį kursą kaip savo srities profesionalas, kuris geba ne tik meistriškai pritaikyti Python programavimo žinias praktikoje, bet ir perduoti jas studentams siekiant padidinti Python programuotojų gretas.

Salvijus turi daugiau nei 20 m. patirties video srityje dirbdamas tiek su filmavimas, tiek supostprodukcija. Salvijus šiuo metu bendradarbiauja su TV prodiuserinėmis kompanijomis, vykdo užsakymus įvairioms Lietuvos įmonėms bei dirba laisvai samdomu specialistu.

Sandra Vaičiulienė yra sukaupusi 5 metus patirties dirbdama su žinomais Lietuvos prekių ženklais, tokiais kaip „Žolynėlis", „Etno", „Švenčionių vaistažolės", „Acorus calamus", „Acorus balance", taip pat su pakuočių dizainu ir spauda, bendro prekės ženklo stiliaus palaikymu marketingo komandoje ir yra PRO dizainerių bendruomenės „Dizainerių sambūris“ narė.

Multimedijų menininkas, režisierius, montažo režisierius, VDA dėstytojas. Video produkcijos, animacijos ir montažo srityje dirbantis virš dvidešimt metų.

Daugiau nei 10 metų programavimo patirtės turintis Tomas specializuojasi „Full Stack“ programavimo srityje. Šiuo metu sėkmingai dirba komandos vadovu bei dalinasi savo žiniomis ir patirtimi su jaunaisiais programuotojais.

Vaidotas turi daugiau nei 7 metų patirtį dirbant su WEB projektais, programaivmo specializuojasi ties PHP, HTML, CSS, Javascript, MYSQL. Dirbęs stipriausioje Lietuvoje WEB DEV kompanijoje NFQ, šiuo metu Vaidotas laisvai samdomas programuotojas. 

Dėstytojo portfolio sukaupti darbai logistikos, skambučių centrų, telekomunikacijų, lažybų ir azartinių lošimų bei kitų sričių web sistemose. Daugiau nei 15 metų PHP programavimo patirtis tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuje. Vaidotas pasirengęs paruošti žmones darbo rinkai.

JAVA ir .NET programavimo studijų vadovas. Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl BIT institute yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

Viktor yra patyręs programinės įrangos kūrėjas, turintis ilgalaikę patirtį informacinių technologijų ir elektroninių paslaugų srityje. Baigęs studijas Viktor pradėjo dirbti tiek su Back - End, tiek ir su Front -End technologijomis orientuojantis į Enterprise lygio sistemas. Ilgą laiką dirbo su užsienio įmonėmis fintech srityje. Iki šiol Viktor yra linkęs išbandyti naujas technologijas tiek iš Front - End, tiek ir iš Back - End pusės.

Viktoro patirtis leidybos bei reklamos industrijoje skaičiuoja beveik 30 metų. Jis buvo žurnalų leidyklos “Ieva” bendrasavininkas ir meno vadovas, kūrė vizualines koncepcijas žurnalams “Ieva”, “Cosmopolitan” lietuvių kalba, “FHM” lietuvių kalba, “Gala” lietuvių kalba. Būdamas bendros Lietuvos ir Suomijos leidyklos “Jungtiniai leidiniai” valdybos narys, Viktoras formavo žurnalų “Deko” ir “TM” vizualinį turinį. Pastaraisiais metais dirba 2D ir 3D dizaino srityse.

Daugiau nei 9 metų patirtį turintis Viktoras yra full-stack programuotojas, dirbantis su PHP, JavaScript, Laravel, kuriantis svetaines Lietuvos, Švedijos ir Australijos rinkoms. 

UX/UI specialistė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį tinklalapių ir programų dizaine. Savo karjerą pradėjo kurdama tinklalapius Vakarų Lietuvos įmonėms, vėliau bendradarbiavo su skirtingomis Lietuvos ir užsienio agentūromis kurdama grafiką, tinklalapius ir programinės įrangos sąsajas. Turi patirties ir plataus vartojimo produktų kūrime. Šiuo metu dirba naudotojo patirties ir sąsajos dizainere kuriant skaitmeninius produktus UAB Lirema.

Daugiau nei 14m. patirties sukaupęs Front-End specialistas, kuriam teko dirbti su įvairaus dydžio projektais: nuo smulkių reprezentacinių svetainių iki globaliai rinkai pritaikytų internetinių e-shop sprendimų. Šiuo metu Vilius užsiima distribucijos sistemos kūrimu įmonėje MB Steelfox.

Vytautas yra sukaupęs daugiau nei 11m. patirtį kurdamas informacines sistemas įvairioms verslo sritims. Jo kurtomis web aplikacijomis naudojasi tokios kompanijos kaip Ricoh ar Samsung. Dirbo vyriausiuoju programuotoju Adform įmonėje, dėstė Vilniaus Universitete.

Vytautas yra Java programuotojas su 8 metų patirtimi, pastaruosius kelis metus dirbantis su monitoringo programinės įrangos palaikymu (Autopilot M6) ir priežiūra. Taip pat yra dirbęs prie išmanaus namo projekto (BKS), išmano docker konteinerių kūrimą ir jų priežiūra. Laisvalaikiu domisi automobilių elektronikos programavimu bei skirtingų modulių valdymu ir yra sukūręs projektą nusiskaityti duomenis iš automobilio CAN bus magistralės.