ANIMACIJOS KURSAI 8 savaitės

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

judanti grafika ir animacija

paklausi kūrybinė specialybė

virtuali realybė

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Animatorių poreikis sparčiai auga, o rasti gerą specialistą yra itin sunku. Dėl šios priežasties tai yra viena iš perspektyviausių meninių sričių IT sektoriuje. Vis didėjanti rinka ir besikeičiantys informacijos sklaidos būdai diktuoja tik vieną – vis labiau ir labiau reikia žmonių gebančių valdyti vizualinę medžiagą ir sukurti efektyvią istoriją. 2D ir 3D animacija – neabejotinai teisingas pasirinkimas.

Video explainer’ių bei animuotų reklamų produkcija šiandien yra pats paklausiausias ir vienas geriausiai apmokamų meninių – kūrybinių darbų pasaulyje bei Lietuvoje. Šie kursai suteiks progą ne tik išmokti reklamos gamybos subtilybių, bet ir tapti laisvai samdomu animatoriumi, kuris prikels įvairias istorijas gyvenimui.

Ko išmoksi?

 • Kurti animuoti personažus
 • Kurti 2D ar 3D objektus
 • Pritaikyti įspūdingas aplinkas ir kvapą gniaužiančius efektus
 • Pagaminti klipus, kurie efektingai perteiktų reikiamą žinutę
 • Naudotis populiariausiomis grafinio dizaino kūrimo programomis (Adobe Illustrator, After Effects)
 • Nuotoliniai nuo: 2021-12-06
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 8 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 980€

kur galėsi pritaikyti žinias

Animacijos įgūdžius galima pritaikyti gana įvairiose srityse.
Augant internetinės reklamos poreikiui visame pasaulyje auga ir paaiškinamųjų video (angl. video explainer) paklausa.
Taip pat stiprėjant virtualios realybės technologijoms, jos neišvengamai bus siejamos su 3D objektų modeliuotojais ir jų darbo vietų kūrimu.
Žinios taip pat pritaikomos modeliuojant 3D objektus interjeruose, trumpametražėje ar ilgametražėje animacijoje.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems programą studentams pasirinktinai rekomenduojame išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
ANIMACIJOS KURSAI Vilnius, Kaunas, Klaipėda
980€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Aivaras yra animatorius ir 3D dizaineris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį reklamos industrijoje ir 7 – animacijos bei video postprodukcijos srityje. Per šį laiką Aivaras bendradarbiavo su didžiausiomis reklamos agentūromis ir teatru, taip pat tokiais klientais kaip Swedbank, Fazer, Telia, Nokia, Nasdaq ir kt., dirbo prie prestižinius Europos apdovanojimus laimėjusių reklamų ir muzikinių klipų.

Arūnas ne tik generuoja idėjas video reklamoms, rašo scenarijus, režisuoja ir filmuoja. Dirba su 2D/3D post producija reklamoms ir filmams. 

Tinklapių ir aplikacijų dizaino kurso vadovas Rolandas Šimkus yra sukaupęs 12 metų patirtį tarptautinėse rinkose. Šiuo metu dirba JAV reklamos agentūroje bei turi klientų Japonijoje ir Europoje. Specializuojasi Web, Mobile Apps, Print, Logo & Branding, UI/UX ir kitų sričių dizainuose. Jam teko dirbti su gerai pasaulyje žinomais prekių ženklais: Citizen, Snickers, All Nippon Airways, Tag Heuer, Hello Kitty ir t.t.

Atsiliepimai

Jei tau patinka tai ką darai, netūrėtų būti sunku mokytis.

Pasirinkau grafikos dizaino studijų kryptį, nes tai buvo ilgiausiai rinkoje trunkantys kursai. Sunkiausia buvo spėti į ritmą.

Studijos pralenkė mano lūkesčius, išmokau žymiai daugiau nei tikėjausi. Studijuojant ir grafikos dizainą, mokslams reikia skirti pilną darbo dieną.

APIE ANIMACIJOS KURSĄ