Grafinis dizainas – viena iš seniausių ir, neabejotinai, paklausiausių kūrybinių sričių reklamos bei IT sektoriuje. Ši sritis atveria daugybę galimybių ne tik darbo rinkoje, bet ir norintiems savo žinias toliau gilinti kitose dizaino srityse, kadangi įgyti pagrindai yra universalūs. Įgytos žinios suteiks progą darbuotis įvairiose srityse su įvairiais klientais iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai darbas, kuriame kūrybiškumas bei vaizduotė yra ne tik vertinami, bet ir laikomi didžiausiais privalumais. Vienas iš populiariausių darbo būdų šiais laikais – tai nuotolinis darbas. Tapę šios srities specialistais tikrai galėsite rinktis ne tik klientą, su kuriuo norite dirbti, bet ir vietą, iš kurios norite darbuotis.
Pabaigusiems programą studentams pasirinktinai rekomenduojame išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus
Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti
Rodyti daugiauArūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.
Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.
Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.
Tinklapių ir aplikacijų dizaino kurso vadovas Rolandas Šimkus yra sukaupęs 12 metų patirtį tarptautinėse rinkose. Šiuo metu dirba JAV reklamos agentūroje bei turi klientų Japonijoje ir Europoje. Specializuojasi Web, Mobile Apps, Print, Logo & Branding, UI/UX ir kitų sričių dizainuose. Jam teko dirbti su gerai pasaulyje žinomais prekių ženklais: Citizen, Snickers, All Nippon Airways, Tag Heuer, Hello Kitty ir t.t.
15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.
Karolis turi daugiau nei 10 m. patirtį dirbant laisvai samdomu tinklalapių ir grafikos dizaineriu bei 6 m. patirtį dirbant produkto dizaineriu įkurtoje Mad Tuna vandenlenčių kompanijoje. Jis yra sukaupęs daug patirties reklamos ir dizaino srityje, susidūręs su įvairiais projektais Lietuvos ir užsienio rinkose. Specializuojasi tinklapių, spaudos ir brand'ingo srityse.
Grafinis dizainas unikalus amatas, sujungiantis marketingą ir kūrybiškumą. Pagrindinis grafikos dizainerio darbas yra efektyviai atskleisti įmonės tikslus, norus, toną ir pasakojimą naudojant spaudą ir skaitmeną. Projektai gali apimti logotipo dizainą, firminius blankus, socialinės žiniasklaidos grafiką, svetainės dizainą, plakatus, skrajutes, iškabas, meniu, redakcijos turinį ir kt. Grafikos dizaineriai dalyvauja įmonės rinkodaros procese ir padeda, kad rinkodaros pranešimai atrodytų vieningi, naudojant spalvas, tipografiją, nuotraukas ir struktūrą. Skaitykite kaip tapti gerai apmokamu grafikos dizaineriu?
Pieštukas ir baltas popieriaus lapas - patogiausias ir prieinamiausias įrankis. Įdėjos pavertimui į vektorinę grafiką renkamės iš Illustrator, Sketch arba Affinity Designer. Nuotraukų retušavimui ir greitoms korekcijoms - Photoshop arba Afinity Photo. Prototipavimui pasirinksime Figma, Sketch arba Adobe XD.
Taip. BIT studentams ir dėstytojams siūlome pasinaudoti studentišku Adobe Cloud paketu ir sutaupyti daugiau nei 65 %. Daugiau nei 20 programų, įskaitant „Photoshop“, „Illustrator“, "After Effects" ir kiti profesionalūs įrankiai.
Rinkitės kompiuterius su Intel i5, i7 ar i9 procesoriais. Intel komplektuokite su Nvidea vaizdo plokšte, turinčią dedikuotą operatyviąją RAM atmintį. Priklausomai stacionarus ar nešiojamas kompiuteris, galimybės papildomai įsidėti operatyvios atminties gali būti ribotos. Remokenduojame pradėti su 16GB. Jei tai nešiojamas, įvertinite ARM procesorių šeimą. Technologinis proveržis, Apple žengimas su ARM procesoriais daug žadantis mobiliems kūrėjams. Minimali ekrano raiška 1440 x 900 pixeliai, optimaliausias dydis 15'. Dell ir Apple kompiuteriai pasižymi itin gerais ekranais. Papildomas monitorius visada pliusas. Rinkitės IPS technologijos monitorius nuo 21' iki 27' dydžio. Naudokite tik SSD laikmenas.
Multimedija dizaineris - kryptis, fantazijos ir kūrybiškumo nestokojantiems, norintiems kaupti kompetencijas su įvairiomis garso ir vaizdo apdirbimo programomis. Pozicijos televizijoje, kūrybinėse agentūrose, scenografijos ir animacijos studijose.
WEB dizaineris vaidina pagrindinį vaidmenį kuriant puslapius, išdėstymą ir grafiką. Šie dizaineriai kuria svetaines, jų struktūras ir navigacijas. Interneto dizaineris taip pat turi priimti sprendimus dėl lankytojo potyrio svetainėje UX, koks turinys ir grafikos elementi bus atvaizduojami, užtikrinti patogią vartoto sąsają UI, testinumą naviguojant per puslapius.
Logotipų dizaineris padeda kompanijoms atsiskleisti, kad pasirodytų šiuolaikiškos, inovatoriškos ir įsimenamos su vienu simboliu. Dauguma kompanijų kreipiasi į vietinus grafikos dizainerius, firmas ar reklamos agentūras, kad sukurtų joms logotipus. Gerai pažystama vietinė rinka logotipo dizaineriui leidžia greičiau atrasti unikalų įdentitetą prekės ženklui.