GRAFINIS DIZAINAS (vakarinis kursas) 10 savaičių

Vakariniai, Nuotoliniai

grafinio dizaino subtilybės

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ir kt.

viena paklausiausių meninių sričių IT srityje

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Grafinis dizainas – viena iš seniausių ir, neabejotinai, paklausiausių kūrybinių sričių reklamos bei IT sektoriuje. Ši sritis atveria daugybę galimybių ne tik darbo rinkoje, bet ir norintiems savo žinias toliau gilinti kitose dizaino srityse, kadangi įgyti pagrindai yra universalūs. Įgytos žinios suteiks progą darbuotis įvairiose srityse su įvairiais klientais iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai darbas, kuriame kūrybiškumas bei vaizduotė yra ne tik vertinami, bet ir laikomi didžiausiais privalumais. Vienas iš populiariausių darbo būdų šiais laikais – tai nuotolinis darbas. Tapę šios srities specialistais tikrai galėsite rinktis ne tik klientą, su kuriuo norite dirbti, bet ir vietą, iš kurios norite darbuotis. Įdomu tai, kad dizainerių skaičius rinkoje tiesiogiai priklauso nuo programuotojų darbo vietų skaičiaus, o kvalifikuotų specialistų valandiniai įkainiai netgi lenkia programuotojų įkainius.

Ko išmoksi?

 • Susipažinsite su pagrindais ir ypatumais kuriant tinklalapių ir spaudos dizainą naudojantis populiariausiomis grafinio dizaino kūrimo programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
 • Papildomai mokysitės paruošimo spaudai darbų
 • Išsiaiškinsite grafinio dizaino principus, bet tuo pačiu ir išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kuriamame dizaine
 • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes bei suprasite ne tik, ko jie nori, bet, svarbiausia, ko jiems reikia
 • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą
 • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais
 • Nuotoliniai nuo: 2024-04-29
 • Programos tipas: trumpasis vakarinis kursas
 • Trukmė: 10 savaičių
 • Teorija: 3 ak. val. / 3d. per savaitę
 • Praktinis darbas: iki 4 ak. val./d.
 • Kaina: 1800 €
 • Finansavimas: dėl finansavimo kreiptis į UŽT (dengia 100% mokymų kainos)
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Mokymų programos kodas UŽT puslapyje: 223002806

kur galėsi pritaikyti žinias

Grafinis dizainas – viena iš perspektyviausių ir paklausiausių meninių sričių IT sektoriuje. Įdomu tai, kad dizainerių skaičius rinkoje yra priklausomas nuo programuotojų darbo vietų skaičiaus, o kvalifikuotų specialistų valandiniai įkainiai net lenkia programuotojų. Visame pasaulyje internete patalpinti milijonai įvairių tinklalapių ir web aplikacijų. Sisteminės web aplikacijų dalys keičiamos retai ir pamažu, o štai vartotojams matoma "fasadinė" tinklalapių pusė keičiama dažnai atsižvelgiant į technologines naujoves, vartotojų lūkesčius ir dizaino madas. Dizaineriai, kaip ir programuotojai, dažnai dirba kaip laisvai samdomi kūrėjai (freelancer).
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:6 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis
 • Atranka:Motyvacinis laiškas
 • Sprendimas dėl priėmimo:BIT pasilieka teisę spręsti dėl mokinio priėmimo

Diplomai ir sertifikatai

Tai yra neformali mokymo programa, egzamino laikyti nereikės.

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
GRAFINIS DIZAINAS (vakarinis kursas) Vakariniai, Nuotoliniai
1800 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už mokymo programą padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Sandra Vaičiulienė yra sukaupusi 5 metus patirties dirbdama su žinomais Lietuvos prekių ženklais, tokiais kaip „Žolynėlis", „Etno", „Švenčionių vaistažolės", „Acorus calamus", „Acorus balance", taip pat su pakuočių dizainu ir spauda, bendro prekės ženklo stiliaus palaikymu marketingo komandoje ir yra PRO dizainerių bendruomenės „Dizainerių sambūris“ narė.

Viktoro patirtis leidybos bei reklamos industrijoje skaičiuoja beveik 30 metų. Jis buvo žurnalų leidyklos “Ieva” bendrasavininkas ir meno vadovas, kūrė vizualines koncepcijas žurnalams “Ieva”, “Cosmopolitan” lietuvių kalba, “FHM” lietuvių kalba, “Gala” lietuvių kalba. Būdamas bendros Lietuvos ir Suomijos leidyklos “Jungtiniai leidiniai” valdybos narys, Viktoras formavo žurnalų “Deko” ir “TM” vizualinį turinį. Pastaraisiais metais dirba 2D ir 3D dizaino srityse.

Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Atsiliepimai

Studijos pralenkė mano lūkesčius, išmokau žymiai daugiau nei tikėjausi. Studijuojant ir grafikos dizainą, mokslams reikia skirti pilną darbo dieną.

Puiki terpė, kur daug bendraminčių, siekiančių tobulėti ir persikvalifikuoti.

Jei tau patinka tai ką darai, netūrėtų būti sunku mokytis

Pasirinkau grafikos dizaino studijų kryptį, nes tai buvo ilgiausiai rinkoje trunkantys kursai. Sunkiausia buvo spėti į ritmą.

APIE GRAFIKOS DIZAINĄ