JAVASCRIPT PROGRAMAVIMO KURSAI 10 savaičių

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

norintiems tobulinti Web programavimo žinias

Front End ir Back End

plačios pritaikymo galimybės

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Javascript kursas skirtas žmonėms, kurie jau susipažinę su web programavimo pagrindais (HTML, CSS, JS) ir nori toliau gilinti savo įgūdžius programavime fokusuojantis į interaktyvius sprendimus, matomus vartotojams.

Javascript kalba pastaraisiais metais patiria tikrą renesansą ir yra viena plačiausiai taikomų programavimo kalbų kuriant ne tik vartotojo sąsajas (Front End), bet ir gali būti panaudojama kitose srityse - Back End ar net mobiliųjų aplikacijų kūrimas.

Ko išmoksi?

 • HTML, CSS, JavaScript, Node, Express, MongoDB, React.js arba Angular.js, GIT technologijų taikymą
 • Naudojantis React arba Angular karkasu kurti modernius, greitus, mobiliesiems įrenginiams pritaikytus tinklalapius ir aplikacijas
 • Gerųjų Web programavimo praktikų
 • Naudoti Javascript tiek Front End, tiek Back End programavimui
 • Kodo versijavimas su GIT
 • Naudoti jau sukurtus atviro kodo sprendimus
 • Kaip pasidalinti savo sukurta svetaine ar aplikacija su pasauliu
 • Testuoti kodą ir ieškoti klaidų (debbugging)
 • Nuotoliniai nuo: 2021-11-01
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 10 savaičių
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 890€

kur galėsi pritaikyti žinias

Kursų metu išmoksite Javascript kalbos pagrindus (ES6) ir žinių pritaikymo kuriant realius projektus (arba produktus) naudojantis React biblioteka. Taip pat susipažinsite su Back End tecnologijomis ir duomenų bazių pagrindais (NodeJS/MongoDB).
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Šios įvadinės studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa.

Pabaigus visą Įvado į programavimą kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas.

Po šio kurso, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigus visą programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
JAVASCRIPT PROGRAMAVIMO KURSAI Vilnius, Kaunas, Klaipėda
890€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Daugiau nei 13 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek EK saugumo departamente, tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai IoT technikai.

Linas yra web programuotojas su daugiau nei 6 metų patirtimi. Su IT įranga, sistemomis ir įrankiais susiduria nuo pat vaikystės, pradedant kompiuteriniais žaidimais ir jų adaptavimu, baigiant darbu su skirtingois platformomis ir web sprendimais. Tai yra jogyvenimo būdas.

Mantas Vilniaus universitete įgytas žinias netruko taikyti praktikoje, programavimo tempą ir kokybišką kodą pateikdamas laiku užsakovams iš Lietuvos, JAV bei Vokietijos. Rankas noriai tiesia link visko, kas susiję su web programavimu, specializuojasi tiek Front End tiek Back End.

Šiuo metu Martynas dirba komandos vadovu pasitelkdamas „Agile“ metodologiją įgyvendinant WEB sprendimus su .NET. Programuoja įvairiomis kalbomis: C++, C#, .NET, JavaScript, SQL. Dirbo tokiose įmonėse, kaip „DevBridge Group“, „TeleSoftas“ su įvairiais korporatyvinio lygmens projektais nuo telekomunikacijų, prekybos iki audito sistemų.

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 8 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) rinkomis.

Šiuo metu Mindaugas dirba VikingeGaarden A/S įmonėje su jūrų uostų priėjimo/valdymo/leidimų įrenginių automatizavimu, kontrolės įrenginių programavimu, PaaS, SaaS programavimu. Daugiau nei 15 metų patirtis programuojant Back End sistemas.

Baigęs filosofijos mokslus VU, Mindaugas pasuko profesionalaus programuotojo keliu. Rašantis savo blogą, dirbantis pilnu etatu Virtustream, dėstytojaujantis ir sulaukiantis geriausių studentų įvertinimų. Mentorius, lektorius ir it sistemų inžinierius.

Įgyjęs chemijos ir inžinerijos bakalauro laipsnį Andrius greitai persiorientavo į programavimą ir jau 6 metus sėkmingai programuoja WEB aplikacijas. Labai mylimas ir gerbiamas tarp studentų Full Stack dėstytojas.

Atsiliepimai

Reikia kiek įmanoma pasistumti savo limitus, norint greit įsilieti į rinką

Iš šių mokymų tikėjausi dėstytojų profesionalumo, žinių. Gavau viską ir net darbo pasiūlymų.

Patiko studijų programa ir tvarkaraštis

Javascript kursai