VAKARINIAI PHP KURSAI 26 sav.

Nuotoliniai

mobilių svetainių programavimas

nepriklausomos duomenų bazės

testavimu grįstas programavimas

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Tinklalapių kūrimo pagrindų galima išmokti neturint jokių programavimo žinių. Įsilieti į IT įmonės darbo procesus, kur dažnu atveju naudojami karkasai – kiek sudėtinga. Prieš pradedant mokytis karkasų privaloma gerai išmokti pagrindinius objektinio ir funkcinio programavimo principus.

Headless sistemų naudojimas vis labiau populiarėja. Konfiguruoti nepriklausomas turinio ar produktų valdymo sistemas PIM, o informacijos atvaizdavimui pasitelkti populiarius Javascript karkasus, tampa nebe mada, o techniniu reikalavimu. Su mentorių ir dėstytojų pagalba, baigę šiuos kursus, lengviau įsiliesite į nedidelės IT įmonę, mokėsite savarankiškai dirbti prie WEB projektų. Arba galėsite dirbti laisvai samdomu sistemų kūrėju.

Negana to, su šiuo kursu jūs gausite ne tik žiniatinklio vartotojo sąsajos programavimo kompetencijas, bet ir žinosite, kaip konfigūruoti serverius, operacines sistemas, duomenų bazes bei susipažinsite su testavimu, projektų valdymu.

Ko išmoksi?

 • Kurti tinklalapius, pritaikyti juos mobiliesiems įrenginiams
 • Kurti puslapius greitai, efektyviai ir be dažniausiai programuotojų daromų klaidų
 • HTML, CSS, LESS/SASS
 • Išsamus JavaScript programavimo įvadas
 • Objektinio PHP programavimo
 • Išmoksite naudotis GIT, JIRA ir IT projektų valdymo principus
 • Projektuoti reliacines duomenų bazes MySQL
 • Rankinio ir automatinio testavimo principus
 • Sistemų kūrimas pasinaudojant PHP karkasais
 • Nuotoliniai nuo: 2021-07-12
 • Nuotoliniai nuo: 2021-08-02
 • Nuotoliniai nuo: 2021-10-04
 • Programos tipas: nuotolinio mokymo programa
 • Trukmė: 26 sav.
 • Teorija: 3 kartai / sav.
 • Kaina: 1600 €
 • Dėstymo kalba: lietuvių

kur galėsi pritaikyti žinias

Visame pasaulyje internete patalpinti milijonai įvairių tinklalapių ir web aplikacijų. Sisteminės web aplikacijų dalys keičiamos retai ir pamažu, o štai vartotojams matoma "fasadinė" tinklalapių pusė keičiama dažnai atsižvelgiant į technologines naujoves, vartotojų lūkesčius ir dizaino madas. Šis tinklalapio "fasadinės" dalies dinamiškumas ir lemia didelę Front End programuotojų paklausą IT srityje.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems programą studentams pasirinktinai rekomenduojame išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
VAKARINIAI PHP KURSAI Nuotoliniai
1600 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

BIT studijų skyriaus vadovas, pedagogas, sukaupęs ilgesnę nei 7 metų inžinerinę bei programavimo patirtį dirbant su CNC staklėmis, robotika bei web programavimu

Rimantas sukaupė daugiau nei 10 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek EK saugumo departamente, tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai IoT technikai.

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Daugiau nei 13 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

Linas yra web programuotojas su daugiau nei 6 metų patirtimi. Su IT įranga, sistemomis ir įrankiais susiduria nuo pat vaikystės, pradedant kompiuteriniais žaidimais ir jų adaptavimu, baigiant darbu su skirtingois platformomis ir web sprendimais. Tai yra jogyvenimo būdas.

Mantas Vilniaus universitete įgytas žinias netruko taikyti praktikoje, programavimo tempą ir kokybišką kodą pateikdamas laiku užsakovams iš Lietuvos, JAV bei Vokietijos. Rankas noriai tiesia link visko, kas susiję su web programavimu, specializuojasi tiek Front End tiek Back End.

Šiuo metu Mindaugas dirba VikingeGaarden A/S įmonėje su jūrų uostų priėjimo/valdymo/leidimų įrenginių automatizavimu, kontrolės įrenginių programavimu, PaaS, SaaS programavimu. Daugiau nei 15 metų patirtis programuojant Back End sistemas.

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 8 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) rinkomis.

Atsiliepimai

Labai patiko požiūris, kad mokytis reikėtų ne kalant sausą teoriją, o atliekant praktinius darbus.

Geri kursai ir jų intensyvumas. Galima naudotis mokymo patalpomis nuo ryto iki vakaro

Renkantis programavimo mokyklą ir kursus apsisprendimą lėmė mažiausiai blogų atsiliepimų.

DUK APIE KURSUS