PYTHON KURSAI 8 savaitės

Vilnius, Nuotoliniai

universali kalba be kabliataškių

intuityvi sintaksė tinka naujiems programuotojams

nesudėtingas įsisavinimas

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Python – sparčiai pasaulyje populiarėjanti bei universaliai pritaikoma programavimo kalba. Šią ypač patogią ir intuityvią programavimo kalbą nesudėtinga įsisavinti pradedantiesiems, o labiau patyrę programuotojai prie šios kalbos pripras akimirksniu. Intuityvumas, greitis bei patogumas – tai Python sinonimai.

Šios srities specialistų poreikis auga tad, jei skirsite pakankamai daug dėmesio ir baigsite kursus, surasite darbą IT įmonėje arba galėsite dirbti laisvai samdomu Python programuotoju.

Ko išmoksi?

 • Python kalbos sintaksės
 • Kurti modulius
 • Greitai, efektyviai dirbti
 • Išvengti dažniausiai programuotojų daromų klaidų.
 • Nuotoliniai nuo: 2021-10-18
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 8 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 890€

kur galėsi pritaikyti žinias

Pyhon programavimo kalba sukurtos ne tik verslo valdymo sistemos, Google platforma, bet ji taip pat yra itin paklausi tarp duomenų analitikų.
Pasaulyje itin populiarėjant dirbtiniam intelektui, savaime apsimokančioms sistemoms, Python kalba šioje nišoje atranda savo vietą.
Greičiausiai žinias galėsite pritaikyti dirbdami su Python atviro kodo verslo valdymo sistemomis arba duomenų apdorojimo įmonėje.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Šios įvadinės studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa.

Pabaigus visą Įvado į programavimą kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas.

Po šio kurso, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigus visą programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

Darbdavio programos vertinimas
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
PYTHON KURSAI Vilnius, Nuotoliniai
890€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Šiuo metu Rytis Python programavimo žinias pritaiko dirbdamas su sparčiai populiarėjančia Odoo (OpenERP) verslo valdymo sistema. Rytis deleguotas dėstyti šį kursą kaip savo srities profesionalas, kuris geba ne tik meistriškai pritaikyti Python programavimo žinias praktikoje, bet ir perduoti jas studentams siekiant padidinti Python programuotojų gretas.

Atsiliepimai

Jei turite motyvacijos, užsidegimo ir noro pasiekti kažką, imkite iš šių mokslų maksimumą, klauskite dėstytojų ir gaukite atsakymus

Gera vieta norintiems pradėti, išmokti programuoti

Informacijos pateikimas, geras tempas 🏃‍♂️, nusiteikimas mokytis". Svarbu kad noras mokytis neišblėstu ir kuo greičiau atrastum save geidžiamoje srityje.

APIE PYTHON