Skambinti

ROBOTINIS PROCESŲ AUTOMATIZAVIMAS (RPA) + No Code programavimas

Net 20-50% bet kurioje įmonėje atliekamų užduočių gali būti automatizuotos. Viskas, ko reikia, tėra specialistai, gebantys analizuoti procesus, identifikuoti, kurie iš jų atneštų geriausius rezultatus po automatizacijos, ir valdyti tam skirtus įrankius. Rinkoje šiuo metu tokių specialistų trūksta, tačiau jūs galite tapti vienu jų. 4 mėnesių trukmės programos metu, naudodamiesi Microsoft Power Automate išmoksite automatizuoti bet kokias šiuo metu kompiuteryje žmogaus pagalba atliekamas užduotis. Taip pat, įgysite No Code programavimo įgūdžių.

hero video
play
Vilnius nuo: 2024-07-22
pin
Kaunas nuo: 2024-07-22
pin
Klaipėda nuo: 2024-07-22
pin
online nuo: 2024-07-22
pin
Vilnius nuo: 2024-07-22
pin
Kaunas nuo: 2024-07-22
pin
Klaipėda nuo: 2024-07-22
pin
online nuo: 2024-07-22
pin

Trumpai apie kursą

Daugumoje įmonių nuo 20% iki 50% užduočių ir procesų kartojasi: nuo įvairių ataskaitų rengimo, dokumentų suvedimo iki įvairių klaidų sutikrinimo. Šiame kurse mokomasi automatizuoti laikui imlius ir pasikartojančius procesus bei užduotis naudojantis Microsoft Power Automate programine įranga.

Automatizuoti galima beveik viską, tačiau, kad tai padaryti efektyviai, reikia mokėti analizuoti procesus, identifikuoti proceso eigą bei valdyti automatizavimo įrankius.

Baltijos Technologijų Institutas siūlo vieną iš populiariausių automatizavimo įrankių rinkoje - Microsoft Power Automate. Naudojantis šiuo įrankiu galima ne tik automatizuoti darbastalio funkcijas bei žmogiškąsias operacijas, bet ir be programinio kodo vykdyti darbus, kuriuos paprastai atlieka serveris su programiniu kodu.

Naudojantis ta pačia Microsoft aplinka, Power Apps, apart automatizavimo be kodo galima kurti ir publikuoti internetinius tinklapius, internetines aplikacijas, mobiliąsias aplikacijas ir įvairią nesudėtingą programinę įrangą.

Nepaisant to, kad No Code nepakeičia programavimo 100%, tačiau ši sritis auga itin sparčiai vien todėl, kad naudojantis ja galima lengvai kurti prototipus, veikiančią programinę įrangą ir ją išbandyti.

Projektavimas, kūrimas ir publikavimas dažnai užtrunka valandas ir dienas, o ne mėnesius ar metus, kaip su programine įranga, kurta programuojant.

Šis automatizavimo ir prototipavimo kursas yra universaliai pritaikomas betkurioje įmonės administracijoje nuo rinkodaros, dizaino iki verslo administravimo skyriaus. Asmuo, įgijęs tokias taikomąsias verslo sprendimų prototipavimo ir automatizavimo žinias bus vertingas kiekvienoje įmonėje.


Programos tipas:

dieniniai/vakariniai

Trukmė:

16 savaičių

Kaina:

3 300€

Finansavimas:

taip

Dėstymo kalba:

lietuvių

Stojamasis balas:

8 arba daugiau

Mokymų programos kodas UŽT puslapyje:

223002857

Parsisiųsti programos brošiurą

download

Ko išmoksi šiame kurse

Robotinio procesų automatizavimo mokymo programa suteiks įgūdžius, reikalingus siekiant prisidėti prie verslo efektyvumo ir produktyvumo didinimo. Jos metu išmoksite kurti robotus, galinčius atlikti bet kokias pasikartojančias, rutinines užduotis, vykdomas kompiuteryje. Programos metu naudojamas vienas populiariausių automatizavimo įrankių rinkoje - Microsoft Power Automate, suteikiantis galimybę ne tik automatizuoti norimus procesus, tačiau ir atlikti užduotis nerašant programinio kodo. Pasitelkiant No Code metodą, išmoksite kurti internetinius puslapius, mobiliąsias aplikacijas bei įvairaus pobūdžio, nesudėtingą programinę įrangą. Įgūdžius, įgytus programos metu, galėsite pritaikyti bet kokio pobūdžio versle ar industrijoje, užimdami bet kokias administracines pareigas nuo rinkodaros ar pardavimų iki finansų ar logistikos..

 • Mokymo Video 1 play
 • Mokymo Video 2 play
 • Mokymo Video 3 play

  Nesi tikras, kurią programą rinktis? >>>

  ATLIK TESTĄ

  Reikalavimai norintiems įstoti

  • > Amžius:

   18+ m.

  • > Stojamojo testo balas:

   8 ar didesnis

  • > Atranka:

   motyvacinis laiškas

  • > Išsilavinimas:

   vidurinis arba aukštesnysis

  • > Anglų kalbos žinios:

   pradedantysis arba aukštesnis lygis

  • > Sprendimas dėl priėmimo:

   BIT pasilieka teisę spręsti dėl mokinio priėmimo

  Mūsų partneriai

  logo-1 logo-2 logo-3 logo-4 logo-5 logo-6 logo-7 logo-8 logo-9 logo-10 logo-11 logo-12 logo-13 logo-14 logo-15
  logo-1 logo-2 logo-3 logo-4 logo-5 logo-6 logo-7 logo-8 logo-9 logo-10 logo-11 logo-12 logo-13 logo-14 logo-15

  Daugiau nei 200 dėstančių profesionalų

  Užpildyk finansavimo formą

  Jeigu domitės Užimtumo tarnybos remiamais kursais arba kitomis finansavimo galimybėmis, užpildykite anketą ir gaukite išsamią informaciją apie finansavimo būdus, tinkančius būtent Jums.

  UŽPILDYTI ANKETĄ

  Parsisiųsk detalią programos brošiurą >>

  Siųsti

  Nori sužinoti daugiau?

  Kreipkis į BIT komandą, mes mielai tave pakonsultuosim!

  SUSISIEKTI

  DUK

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje naudojame slapukus. Susipažinkite su įmonės privatumo politika.