WEB DIZAINO kursai 4 savaitės

Vilnius, Kaunas, Nuotoliniai

vartotojams patogūs puslapiai

funkcionalus dizainas

populiarėjanti sritis

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

UX/UI ( angl. user experience / user interface) dizainas – antrojo lygio tinklalapių kūrimo kursas. Kai jau įgusite grafinio, skaitmeninio dizaino technologijose, išmoksite puikiai naudotis tinklalapių ir grafikos kūrimo įrankiais, norėsite labiau gilintis į tinklalapių veikimą, skaitmeninių produktų veikimo principus bei suprasti skaitmeninio dizaino funkciją. Neatsiejama dizainerio darbo dalis yra ir pats vartotojas, todėl kuriant dizainą mokysitės mąstyti apie jo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą. Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais. Taip pat išmoksite analizuoti skaitmeninius produktus, jų veikimą, kurti patogų grafinį interfeisą, analizuoti vartotojo patirtį.

Ko išmoksi?

 • Mąstyti apie dizaino patogumą, vartotojui teikiamą naudą ir veiksmingumą
 • Generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais
 • Analizuoti skaitmeninius produktus, jų veikimą, kurti patogų grafinį interfeisą, analizuoti vartotojo patirtį
 • Prototipų kūrimo įvairiomis prototipavimo programomis, tokiomis kaip Adobe XD / Figma
 • Vartotojų patirties testavimo
 • Nuotoliniai nuo: 2023-04-12
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 4 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 890€

kur galėsi pritaikyti žinias

Kursams reikia turėti asmeninius nešiojamus kompiuterius, kuriuose turėtų būti įdiegta Creative Cloud, minimaliai Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Jei naujausia programos versija veikia lėtai, kai kurie studentai renkasi naudoti Photoshop CS6 versiją, o ne naujausią Photoshop CC.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis
 • Atranka:Motyvacinis laiškas
 • Sprendimas dėl priėmimo:BIT pasilieka teisę spręsti dėl mokinio priėmimo

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems visą mokymų programą, pasirinktinai, rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šių mokymų mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus 

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
WEB DIZAINO kursai Vilnius, Kaunas, Nuotoliniai
890€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.

UX/UI kurso dėstytojas, daugiau nei 10 metų patirtį turintis mobiliųjų žaidimų ir programėlių dizaino specialistas. Jo su klasikiniais menais susijęs išsilavinimas bei į vartotojo patogumą orientuotas požiūris padeda visai eilei aplikacijų kūrėjų. Igor dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Nokia“, „King“, „Electronic Arts“ taip ir su start-up’ais ir nepriklausomomis žaidimų kūrimo studijomis. Šiuo metu vadovauja studijai Codigy

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Daugiau nei 15 metų patirtį turintis dizaineris, dirbęs įvairiose agentūrose, programinės įrangos kūrėjų kompanijose, šiuo metu sėkmingai karjerą tęsiantis Aeroclass.org. Lukas specializuojasi ne tik grafikos dizaino srityje, bet ir dizaino sąveikoje su vartotoju, kuria interaktyvius prototipus, informacinę architektūrą bei yra dizaino inovacijų entuziastas.

Motiejus, paskutinius 10 metų dirba laisvai samdomu Web UX/UI dizaineriu su įvairiais gerai žinomais prekiniais ženklais tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tarp prekinių ženklų rikiuojasi tokie elektronikos gigantai kaip AEG/Electrolux, Huawei, taip pat Lietuvoje gerai žinomi Swedbank, Lietuvos Geležinkeliai ir kiti. 

Atsiliepimai

Jei tau patinka tai ką darai, netūrėtų būti sunku mokytis

Svarbu buvo laikytis disciplinos. Tai būtina kai lankai intensyvius kursus.

Puiki terpė, kur daug bendraminčių, siekiančių tobulėti ir persikvalifikuoti.

UX/UI KURSAI