Erlang 8 savaitės

Vilnius
  • PAŽENGUSIEMS PROGRAMUOTOJAMS

  • WhatsApp - ERLANG KŪRINYS

  • ITIN POPULIARU TELEKOMUNIKACIJŲ SRITYJE

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Erlang – tai ne vieną dešimtį metų gyvuojanti funkcinė programavimo kalba gimusi Ericsson informatikos laboratorijoje. Ši laboratorija ieškojo būdų kurti ypač patikimas, automatiškai gedimus šalinančias bei lengvai aptarnaujamas beveik realaus laiko informacines sistemas, kurios teikia paslaugas milijonams žmonių be pertrūkių. Ilgų paieškų rezultatas – nauja programavimo kalba, virtuali mašina, vykdanti kompiliuotą programinį kodą. Tai viena pirmų ir iki šiol sėkmingai naudojamų programavimo kalbų.

Kodėl studijuoti?

Jei ruošiatės kurti patikimas ar paskirstytas informacines sistemas visada galite pradėti nuo tuščio lapo ir mokytis iš savo klaidų, tačiau rezultatus greičiau gauti padės ilgametę patirtį turinčių „milžinų” atrasti dėsningumai ir sukurtas mastymo būdas! Studijuodami susipažinsite tiek su funkciniu programavimo stiliumi, tiek ir su patikimų ir atsparių sistemų kūrimo metodika. Praktiškai galėsite susidurti su problemomis kurios kyla kuriant nuolat nepertraukiamai veikiančias sistemas ir sužinoti praktiškus šių problemų sprendimo būdus.

Ko išmoksite?

Pradžioje įsisavinsite Erlang programavimo kalboje naudojamus duomenų tipus, kalbos teiginių sintaksę, programinio kodo skaidymą moduliais, programos vykdymo krypties kontrolės būdus, pradėsite „kvėpuoti” rekursija, išbandysite programos vykdymo klaidų apdorojimo būdus, pažinsite ir taikysite funkcinio programavimo idėjas. Vėliau susipažinsite su vienalaikiškumu, Aktorių skaičiavimo modeliu ir jo pritaikymu Erlang/OTP aplinkoje, mokysitės skaidyti uždavinius į nepriklausomai vykdomus procesus ir juos komponuoti, išbandysite standartinėje bibliotekoje įgyvendintus bendruosius procesų elgsenos modelius. Įsibėgėję išmoksite nebijoti Jūsų kodo „lūžimo” ir taikysite procesų priežiūros elgesio šablonus, siekdami atkurti sistemos funkcijų vykdymą. Galiausiai sukursite galutiniam naudojimui paruoštą, beveik realaus laiko informacinę sistemą, atsparią dažniausiai pasitaikančioms gedimų klasėms. Pakeliui išmoksite testuoti savo programinį kodą, realiu laiku stebėti ir taisyti Erlang/OTP aplinkoje veikiančias informacines sistemas.

Kursų turinys:

Baltic Talents IT Akademijoje išskirtinis dėmesys skiriamas praktiniams užsiėmimams, todėl pirmus du mėnesius, kiekvieną dieną skirsite 4 valandas namų užduotims, mokydamiesi iš mokymų medžiagos bei atlikdami savarankiškas užduotis. Kitas 2 valandas per dieną mokysitės kartu su Baltic Talents IT akademijos specialistais mokymų klasėje. Kursų metu dėstytojas turi galimybę koreguoti kursų programą, atsižvelgdamas į esamos grupės poreikius, galimybes bei į besikeičiančias tendencijas IT srityje. Dėl tikslesnės kursų programos kviečiame kreiptis individualiai. Praėjus pirmam mokymo ciklui, kitus du mėnesius – visą darbo dieną gilinsite anksčiau praktiškai įgytas žinias, realioje IT įmonėje (taikoma tik pažangiausiems studentams) arba atlikdami nuotoliniu būdu praktikos projektą ir gaudami nemokamas konsultacijas.

Kiek studentų priimama?

Į šį kursą priimami tik 6 studentai, todėl raginame paskubėti ir užsitikrinti savo vietą!

Kaina
Erlang Vilnius
890 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!
Kiti kursai