Full Stack (Žiniatinklio programa) 5,5 mėnesio

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
 • Stiprus įvadas į programavimą

 • Dėstytojai - praktikai

 • Specializaciją galėsite pasirinkti įpusėjus kursui

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: studijos be specializacijos
 • Trukmė: 5,5 mėnesio
 • Kreditai (ECT): 50
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 2400 €
 • Finansavimas: taip
  Nuoroda

APIE KURSĄ

Jaunesniojo programuotojo kompetencijos reikalingos norint įgyti pagrindus front-end, web ir programinės įrangos kūrime. Augant IT specialistų poreikiui rinkoje, siūlome įvadą į  programavimo studijas.

Per penkis su puse mėnesio išmoksite programavimo pagrindų, su kuriais galėsite tęsti studijas dar 2,5 mėnesio ir įgyti specializaciją vienoje iš šių sričių:

 • .NET
 • JavaScript
 • Programinės įrangos testavimas

Nežinote, kurią sritį rinktis? Nebūtina, nes konkrečią specializaciją, atsižvelgiant į savo gebėjimus ir poreikius, galėsite pasirinkti įpusėjus ar baigiantis Įvado į programavimą kursui.

Baigę šį kursą ir išlaikę egzaminą, gausite IV Europos kvalifikacijų lygio profesinį diplomą.

KO IŠMOKSI?

 • HTML, CSS, JavaScript ir jQuery pagrindai
 • PHP, MySQL ir t.t. pagrindai
 • Projektuoti, programuoti, kurti ir administruoti internetinius tinklalapius bei sistemas, pasitelkti įvairias menines ir technines priemones vizualinio turinio perteikimui
 • Testuoti bei talpinti taikomąsias žiniatinklio programas, taikyti pažangiausius metodus jas kuriant
 • Taikyti programinės įrangos kūrimui naudojamus principus ir metodus: projektavimo šablonai, karkasų kūrimas
 • PHP/JS programavimo karkasų naudojimo
 • Front End ir Back End technologijų paketas
 • Įvadas į programinės įrangos kūrimą naudojant JAVA
 • Stiprūs objektinio programavimo pagrindai

kur galėsi pritaikyti žinias

Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite šių įvadinių studijų metu, užtikrins visus svarbiausius pagrindus, reikalingus žengiant į programavimo pasaulį: tinklalapiai, web aplikacijos, duomenų bazės, įvadas į programinės įrangos kūrimą.
Žinių, įgytų studijų metu, pilnai pakaks rinktis vieną iš pažangių specializacijų: Java, .NET, JavaScript, PHP, Programinės įrangos testavimas.
Baigę įvadines studijas galėsite patys nuspręsti, kuria kryptimi toliau eiti ir kokią specializaciją pasirinkti: matysite, kuriose technologijose jausitės stipriausiai ir komfortabiliausiai.

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: 10 ar didesnis
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šios įvadinės studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa.
Pabaigus visą Įvado į programavimą kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas.

Po šio kurso, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigus visą programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

darbdavio programos vertinimas
 • "

  Esam patenkinti, studentas labai motyvuotas – pasiūlėme darbo vietą, kaip junior PHP developer.

  IT grupės vadovas
  UAB “Mediapark”
 • "

  Kaip viena seniausių IT įmonių šalyje, mes esame dirbę su ne viena universitetine ar kita aukštojo mokslo įstaiga. Pabandę padirbti su Baltijos technologijų institutu labai nudžiugome, kad į praktikas ateina itin motyvuoti ir gebantys savarankiškai dirbti asmenys.
  Mes esame itin sudėtinga ir disciplinuota įmonė bei orientuojamės į savo IT produktų kūrimą, todėl kviečiame „BIT“ studentus jungtis prie mūsų komandos.

  Justinas Jauneika
  UAB „Prototechnika“, Sistemų architektūros vadovas
Kaina
Full Stack (Žiniatinklio programa) Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus
Rimantas Belovas

Rimantas sukaupė daugiau nei 5 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

Vaidotas Poškus

Vaidotas turi daugiau nei 4 metų patirtį dirbant su WEB projektais, programaivmo specializuojasi ties PHP, HTML, CSS, Javascript, MYSQL. Šiuo metu darbuojasi įmonėje ir dėsto Baltijos technologijų institute.

Nerijus Bistrickis

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 5 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) įmonėmis ar rinkomis. Prieš metus laiko prisijungė prie JAV įmonės „Sj Digital LLC“.

Darjuš Kazakevič

Daugiau nei 8 metų patirtį sukaupęs Darjuš yra dirbęs tiek laisvai samdomu programuotoju, kurdamas sistemas ir užsakovams, ir nuosaviems projektams, siekiant pasyvių pajamų, tiek programuotoju verslo įmonėse ir valstybinėse institucijose. Taip pat turi 3 metų patirtį administruojant ir vystant vienus didžiausią lankomumą Lietuvoje turinčius portalus bei soc. tinklų puslapius.

Mindaugas Ramanauskas

Mindaugas yra sukaupęs 8 metų patirtį su Java programavimo kalba. Sertifikuotas (Oracle, IBM ir kt.) specialsitas dirbo su Barclays, IBM įmonėmis Lietuvoje, prisidėjo prie „Maisto banko“ socialinio projekto informacinės sistemos.

Linas Pagirys

Linas yra web programuotojas su daugiau nei 6 metų patirtimi. Su IT įranga, sistemomis ir įrankiais susiduria nuo pat vaikystės, pradedant kompiuteriniais žaidimais ir jų adaptavimu, baigiant darbu su skirtingois platformomis ir web sprendimais. Tai yra jogyvenimo būdas.

Kostas Banys

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai technikai – produktas skirtas Arabijos šalių rinkai).

Gytis Žaltauskas

Front-End kurso vadovas – Gytis Žaltauskas. Gytis – jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Valdas Žiemys

Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

Doc. Dr. Gediminas Gricius

Web programavimo metinės programos vadovas Doc. Dr. Gediminas Gricius. Gediminas – universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back-End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!
Kiti kursai