Grafinio dizaino kursai 8 savaitės

Vilnius, Kaunas
 • grafinio dizaino subtilybės

 • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir kt.

 • viena paklausiausių meninių sričių IT srityje

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 8 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vietų grupėje: 20
 • Kaina: 980€
 • Finansavimas: taip
  Nuoroda

APIE KURSĄ

Grafinis dizainas – viena iš seniausių ir, neabejotinai, paklausiausių kūrybinių sričių reklamos bei IT sektoriuje.  Ši sritis atveria daugybę galimybių ne tik darbo rinkoje, bet ir norintiems savo žinias toliau gilinti kitose dizaino srityse, kadangi įgyti pagrindai yra universalūs. Įgytos žinios suteiks progą darbuotis įvairiose srityse su įvairiais klientais iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai darbas, kuriame kūrybiškumas bei vaizduotė yra ne tik vertinami, bet ir laikomi didžiausiais privalumais. Vienas iš populiariausių darbo būdų šiais laikais – tai nuotolinis darbas. Tapę šios srities specialistais tikrai galėsite rinktis ne tik klientą, su kuriuo norite dirbti, bet ir vietą, iš kurios norite darbuotis.

KO IŠMOKSI?

 • Susipažinsite su pagrindais ir ypatumais kuriant tinklalapių ir spaudos dizainą naudojantis populiariausiomis grafinio dizaino kūrimo programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
 • Papildomai mokysitės paruošimo spaudai darbų
 • Išsiaiškinsite grafinio dizaino principus, bet tuo pačiu ir išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kuriamame dizaine
 • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes bei suprasite ne tik, ko jie nori, bet, svarbiausia, ko jiems reikia
 • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą
 • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais

Papildoma informacija

Kursams reikia turėti asmeninius nešiojamus kompiuterius, kuriuose turėtų būti įdiegta Creative Suite, minimaliai Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Jei naujausia programos versija veikia lėtai, kai kurie studentai renkasi naudoti Photoshop CS6 versiją, o ne naujausią Photoshop CC.

 

kur galėsi pritaikyti žinias

Grafinis dizainas – viena iš perspektyviausių ir paklausiausių meninių sričių IT sektoriuje. Įdomu tai, kad dizainerių skaičius rinkoje yra priklausomas nuo programuotojų darbo vietų skaičiaus, o kvalifikuotų specialistų valandiniai įkainiai net lenkia programuotojų. Visame pasaulyje internete patalpinti milijonai įvairių tinklalapių ir web aplikacijų. Sisteminės web aplikacijų dalys keičiamos retai ir pamažu, o štai vartotojams matoma "fasadinė" tinklalapių pusė keičiama dažnai atsižvelgiant į technologines naujoves, vartotojų lūkesčius ir dizaino madas. Dizaineriai, kaip ir programuotojai, dažnai dirba kaip laisvai samdomi kūrėjai (freelancer).

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: 6 ar didesnis
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šis kursas yra Multimedijos kvalifikacijos studijų programos dalis, kurią sudaro du moduliai.
Po šio kurso akademija užskaito, kad studentas pabaigė pusę kvalifikacinės programos.
Pabaigus vieną kursą (modulį), suteikiamas pažymėjimas, kad buvo išklausytas kursas. Pabaigus visą metinę multimedijos kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą suteikiamas Multimedijos paslaugų teikėjo kvalifikacijos diplomas.

Pabaigusiems kvalifikacinę programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso pasiūlysime išlaikyti ADOBE sertifikatus.

Kaina
Grafinio dizaino kursai Vilnius, Kaunas
980 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus
Darius Kisielius

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

Lina Kaziliūnienė

Lina 14 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė – kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt.
Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

Justas Samalius

11 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 5 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Karolis Rimkus

Karolis turi daugiau nei 6 m. patirtį dirbant laisvai samdomu tinklalapių ir grafikos dizaineriu bei 4 m. patirtį dirbant produkto dizaineriu įkurtoje Mad Tuna vandenlenčių kompanijoje. Jis yra sukaupęs daug patirties reklamos ir dizaino srityje, susidūręs su įvairiais projektais Lietuvos ir užsienio rinkose. Specializuojasi tinklapių, spaudos ir brand’ingo srityse.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!
Kiti kursai