PHP programavimas 8 mėnesiai

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
 • Stiprūs programavimo pagrindai

 • Laravel/Symfony

 • Didelis skaičius darbo vietų Lietuvoje

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: ilgosios specializacijos studijos
 • Trukmė: 8 mėnesiai
 • Teorija: 3 ak. val./d
 • Praktinis darbas: 5 ak. val./d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vidutinis vietų skaičius grupėje: 20
 • Kaina: 2700€
 • Finansavimas: taip
  Nuoroda

APIE PROGRAMĄ

Ši programa yra sudaryta iš dviejų dalių:

Kurse įvadas į programavimą, įgausite stiprius programavimo pagrindus (plačiau apie kursą skaitykite čia).

Specializacijos kurse jau mokysitės PHP technologijų pažengusiems.

PHP programavimo studijos skirtos tiems, kurie nori išmokti programavimo esmės. Studijų metu studentai išmoks pažinti ir naudoti PHP kalbą, duomenų bazes bei populiariausius karkasus (framework).
Rinkis PHP programavimo studijas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, jei nori išmokti kurti sudėtingesnį tinklalapių funkcionalumą ir paslaugas bei technologijas, kurios slypi už Front End programavimo ribų. PHP studijos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti programuoti, bet nežino nuo ko pradėti.
PHP kalba naudojama didelei daliai interneto projektų kurti, yra gana lengvai ir greitai išmokstama. Šia kalba programuotojai gali atlikti daugelį įvairių įmonių reikalaujamų darbų, tad šių specialistų paklausa nemažėja – tiek samdomų darbuotojų, tiek freelancer’ių.

KO IŠMOKSI?

 • Stiprių programavimo pagrindų: front-end, back-end ir programinės įrangos kūrimo pagrindų kurse Įvadas į programavimą
 • Duomenų bazės ir populiariausi PHP karkasai
 • XML, RESTful API, web automatizavimas
 • Klaidų valdymas (unit tests)
 • Pažangaus objektinio programavimo principai
 • Turinio valdymo sistemų pritaikymas
 • Saugumas ir projektavimo šablonai

kur galėsi pritaikyti žinias

PHP programuotojai kuria pagrindinį tinklalapio funkcionalumą, dirba su įvairiomis duomenų bazėmis bei naujausiomis technologijomis. Šie programuotojai gali dirbti daug skirtingų darbų, jų pageidauja tiek didžiulės korporacinės įmonės, tiek pačios įvairiausios reklamos agentūros, tad visuomet bus lengva rasti darbą.
Taip pat studijų metu įgytas programavimo pradžiamokslis yra puikus atspirties taškas renkantis tolimesnes programavimo studijas arba siejant savo karjerą su PHP kalba. Studentai, nusprendę po PHP studijų rinktis kitas, tokias kaip Front End ar Java programavimas, gali tapti Full stack web programuotojais, kurių paklausa kasmet auga.

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: 10 ar didesnis
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šios ilgosios studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa, kurią sudaro dvi dalys: įvadas į programavimą ir specializacijos kursas.
Pabaigus visą PHP programavimo studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą suteikiamas IV Europinio lygio profesinės kvalifikacijos diplomas bei PHP specialisto pažymėjimas.

Pabaigusiems kvalifikacinę programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išlaikyti Zend ar CIW sertifikatus.

darbdavio programos vertinimas
 • "

  Esam patenkinti, studentas labai motyvuotas – pasiūlėme darbo vietą, kaip junior PHP developer.

  IT grupės vadovas
  UAB “Mediapark”
 • "

  Įspūdžiai patys geriausi. Studentas  praktikos metu gavo labai įvairias užduotis, nuo duomenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos Java aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end, ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.

  Audrius Jakaitis
  SEB Global Services
Kaina
PHP programavimas Vilnius, Kaunas, Klaipėda
2700 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus
Eimantas Kasperiūnas

Daugiau nei 8 metų laisvai samdomo darbuotojo patirtį turintis web programuotojas Eimantas specializuojasi Front End ir JavaScript programavimo srityje

Nerijus Bistrickis

ICP (ISAgile Certified Professional) sertifikuotas ir daugiau negu 5 metų patirtį turintis Nerijus dirbo su įvairaus pobūdžio ir apimčių projektais tiek su Lietuvos, tiek su užsienio (JAV, Olandija, N. Zelandija, Australija) įmonėmis ar rinkomis. Prieš metus laiko prisijungė prie JAV įmonės „Sj Digital LLC“.

Darjuš Kazakevič

Daugiau nei 8 metų patirtį sukaupęs Darjuš yra dirbęs tiek laisvai samdomu programuotoju, kurdamas sistemas ir užsakovams, ir nuosaviems projektams, siekiant pasyvių pajamų, tiek programuotoju verslo įmonėse ir valstybinėse institucijose. Taip pat turi 3 metų patirtį administruojant ir vystant vienus didžiausią lankomumą Lietuvoje turinčius portalus bei soc. tinklų puslapius.

Vaidotas Šačkus

Vaidotas turi sukaupęs daugiau nei 10 metų PHP programavimo patirtį tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuje. Dėstytojo portfolio sukaupti darbai logistikos, skambučių centrų, telekomunikacijų, lažybų ir azartinių lošimų bei kitų sričių web sistemose. Vaidotas pasirengęs paruošti žmones darbo rinkai.

Kostas Banys

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai technikai – produktas skirtas Arabijos šalių rinkai).

Valdas Žiemys

Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

Doc. Dr. Gediminas Gricius

Web programavimo metinės programos vadovas Doc. Dr. Gediminas Gricius. Gediminas – universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back-End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!