iOS (Swift) 8 savaitės

Vilnius
 • PROGRAMAVIMAS iOS ĮRENGINIAMS

 • APLIKACIJŲ KŪRIMAS

 • DIDELIS SWIFT SPECIALISTŲ POREIKIS RINKOJE

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: trumpasis kursas
 • Trukmė: 8 savaitės
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vietų grupėje: 20
 • Kaina: 890€
 • Finansavimas: ne

SWIFT galimybės ir paprastumas beribis, todėl išmokus šios programavimo kalbos pagrindų, toliau kūrybos ribos bus tik vaizduotė ir noras sėdėti prie kavos ar arbatos puodelio ir kodo. SWIFT programavimo kalba – tai bendravimo su inovacijomis būdas, todėl žinios gali būti pritaikomos ne tik dirbant su kitų žmonių projektais, bet ir kuriant savo verslus, startuolius. Dažniausiai startuoliai pirma kuria produktus skirtus iOS platformoms.

Kodėl studijuoti?

SWIFT – tai puikus pasirinkimas norintiems pradėti kurti startuolį arba išmokti programavimo kalbos, kuri yra skirta Apple produkcijos rinkai.

Ko išmoksite?

Kurso metu bus mokama iOS programavimo pagrindų: daugiausia koncentruojamasi į naująją Swift programavimo kalbą. Kurso metu išmoksite savarankiškai kurti paprasčiausias programėles, taip pat panaudoti įvairiausius ir jiems aktualius SDK, ieškoti informacijos, nagrinėti dokumentacijas ir pritaikyti tai kuriant savo programėles.

Kursų turinys:

BIT institute išskirtinis dėmesys skiriamas praktiniams užsiėmimams, todėl pirmus du mėnesius, kiekvieną dieną skirsite 4 valandas namų užduotims, mokydamiesi iš mokymų medžiagos bei atlikdami savarankiškas užduotis. Kitas 2 valandas per dieną mokysitės kartu su Baltijos technologijų instituto specialistais mokymų klasėje. Kursų metu dėstytojas turi galimybę koreguoti kursų programą, atsižvelgdamas į esamos grupės poreikius, galimybes bei į besikeičiančias tendencijas IT srityje. Dėl tikslesnės kursų programos kviečiame kreiptis individualiai.

Kiek studentų priimama?

I šį kursą priimama nuo 6 iki 12 studentų, todėl raginame paskubėti ir užsitikrinti vietą kursuose!

Kaina
iOS (Swift) Vilnius
890 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus
Darius Miliauskas

Swift kurso vadovas – Darius Miliauskas – yra iOS programuotojas, kuriantis programėles su Objective-C ir Swift. Be įprastų programėlių, Darius dirba su tokiomis programėlėmis kaip kad valdomos tik gestais ar programėlė renkanti duomenis iš Facebook. Swift yra puikus ir paprastas įrankis programuoti ne tik grafines sąsajas, bet ir atlikti duomenų analizes, galima kurti programėles ir VR (Virtual Reality) ar Muse Headband.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!
Kiti kursai