Tinklalapių ir UX/UI dizainas 14 savaičių

Vilnius, Kaunas
 • tinklalapių dizaino pagrindai

 • UX/UI dizaino pagrindai

 • paklausi specialybė

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
 • Programos tipas: studijos
 • Trukmė: 14 savaičių
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vietų grupėje: 20
 • Kaina: 1190€
 • Finansavimas: ne

APIE KURSĄ

Žinodami tinklalapių dizaino subtilybes, išmoksite ne tik atpažinti bei spręsti problemas, su kuriomis susiduria vartotojas, bet turėsite ir galimybę kurti ir išreikšti save skaitmeninėje erdvėje. Įgytos žinios suteiks progą darbuotis įvairiose srityse, su įvairiais klientais, iš skirtingų pasaulio kampelių. UX/UI ( angl. user experience / user interface) dizaino programos dalyje išmoksite puikiai naudotis tinklalapių ir grafikos kūrimo įrankiais, norėsite labiau gilintis į tinklalapių veikimą, skaitmeninių produktų veikimo principus bei suprasti skaitmeninio dizaino funkciją.

Neatsiejama dizainerio darbo dalis yra ir pats vartotojas, todėl kuriant dizainą mokysitės mąstyti apie jo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą. Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais. Taip pat išmoksite analizuoti skaitmeninius produktus, jų veikimą, kurti patogų grafinį interfeisą, analizuoti vartotojo patirtį.

KO IŠMOKSI?

 • Adobe photoshop ir kitų WEB dizaino įrankių apžvalga, supažindinimas su internetiniais dizaino resursais.
 • Banerių animavimas, kompozicija ir informacijos architektūra.
 • Naujienlaiškiai, kūrimo įrankiai bei paskirtys.
 • Landing page ir web dizaino kūrimas, responsive design ypatybės.
 • UX/UI ir į vartotoją orientuoto dizaino įvadas.
 • Duomenų rinkimas ir problemų identifikavimas.
 • Audito atlikimas, sprendimų formavimas, prototipų kūrimas, testavimas.

Papildoma informacija

Studijoms reikia turėti asmeninius nešiojamus kompiuterius, kuriuose turėtų būti įdiegta Creative Suite, minimaliai Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects. Jei naujausia programos versija veikia lėtai, kai kurie studentai renkasi naudoti Photoshop CS6 versiją, o ne naujausią Photoshop CC.

kur galėsi pritaikyti žinias

Tinklalapių ir UX/UI dizaino studijos sukurtos atsižvelgiant į šiandienines rinkos tendencijas bei poreikius, tad suteikiamos tos žinios, kurios yra aktualios ir ypač reikalingos. Siekdami užtikrinti aukštą studijų kokybę bei suteikti studentams kuo daugiau praktinių žinių, kviečiame dėstyti specialistus, dirbančius būtent šiose srityse. Jų suteikiamos žinios, įžvalgos bei pasidalinimai patirtimi padeda sklandžiau pradėti realius darbus IT įmonėse ar vykdant savarankiškas užduotis kaip laisvai samdomiems specialistams.
Į naudotoją orientuotas dizainas ypač svarbus komercinei sėkmei, tad šios srities specialistų poreikis tik auga. Dizaino specialistų, kurie sugebėtų ne tik sumaketuoti, bet ir sukurti į vartotoją orientuotą patrauklų dizainą, laukia geriausios kompanijos bei agentūros. Po šių dizaino studijų studentai lengvai gaus užsakymus ar ras darbą įvairiose interneto tinklalapių kūrimo įmonėse bei reklamos agentūrose, kadangi ten puikiai galės pritaikyti studijų metu gautas žinias ir įgūdžius.

IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius: 18+ m.
 • Stojamojo testo balas: netaikoma
 • Išsilavinimas: vidurinis arba aukštesnis
 • Anglų kalbos žinios: pradedantysis arba aukštesnis lygis

diplomai ir sertifikatai

Šias tinklalapių ir UX/UI dizaino studijas sudaro du intensyvių kursų moduliai. Pabaigus vieną kursą institutas užskaito, kad studentas pabaigė pusę programos, jam suteikiamas pažymėjimas, kad buvo išklausytas kursas. Pabaigus visą studijų programą ir išlaikius egzaminą suteikiamas Tinklalapių ir UX/UI dizaino studijų baigimo pažymėjimas.

Pabaigusiems studijų programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išlaikyti ADOBE sertifikatus.

darbdavio programos vertinimas
 • "

  Studentė mums labai patiko. Per šį mėnesį ji spėjo susipažinti su visa komanda ir tapti jos dalimi. Ji greitai mokosi yra savarankiška, draugiška. Praktikos metu sėkmingai su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.“

  Personalo skyrius
  ALNA Software
 • "

  Esam patenkinti, studentas labai motyvuotas – pasiūlėme darbo vietą, kaip junior PHP developer.

  IT grupės vadovas
  UAB “Mediapark”
Kaina
Tinklalapių ir UX/UI dizainas Vilnius, Kaunas
1190 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus
Darius Kisielius

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

Lina Kaziliūnienė

Lina 14 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė – kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt.
Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

Justas Samalius

11 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 5 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Pateikdami savo duomenis sutinkate su puslapio naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika
Ačiū!
Kiti kursai