ŽURNALAS apie skaitmenines profesijas

Kodėl nesirinkti studijų BIT

Tomas Bručas - 2020.02.11

Baltijos technologijų institute mokslus baigė jau daugiau nei 1500 studentų. Dauguma jų – nuo 23 iki 35m. amžiaus, turintys bakalauro laipsnį ne IT srityje, asmenys, nors yra ir išimčių. Demonstruojant vieną aukščiausių įdarbinimo procentų tarp visų perkvalifikavimo įstaigų, institutas užsitarnavo tvirtą vardą perkvalifikavimo srityje, tačiau ryškėja ir aiški formulė, kam šie mokslai yra tikrai neskirti. 

 

Jei nenorite aukoti savo laiko

 

Jei mokykloje mokėtės vidutiniu tempu, o universitete rasdavote laiko ir darbui ar vienai kitai praleistai paskaitai, tai mokslas BIT to netoleruotų. Jei jau pasiryžote nerti į IT rinką per labai trumpą laiką, vadinasi galite aukoti visą savo laiką mokslui. Tai reiškia 8-10  val./d. Mokslo įstaigoje ir dar nemažai laiko namie vakarais ir savaitgaliais. Jei manote, kad be jūsų sunkaus darbo žinios ateis natūraliai, pasak kitų BIT studentų – jums čia ne vieta.

Jei jūsų tikslas – greiti pinigai

 

Dažniausiai vien pats mokslas yra nemaža investicija. Tai, kad jus mokytų geriausi IT specialistai stiprios mokymo programos, turėsite pakloti atitinkamą pinigų sumą, arba rasti finansavimą, kuris padengtų šią sumą. Visų studijų laikotarpiu galite pamiršti apie darbą ir gerą gyvenimą. Bent jau pusmečiui. O po studijų dar turėsite skirti laiko pasiruošti darbdavių užduotims ir įsidarbinus – darbo greičio įgavimui. Jeigu viską praeisite susikoncentravę, rezultatas užtikrintas, tačiau jei esate iš tų, kuriems reikia greito rezultato su nedideliu indėliu, siūlome apie tai pamiršti.

Jei neišlaikėte stojamojo testo

 

Baltijos technologijų institutas, nuo įkūrimo pradžios reguliariai kelia savo stojamojo testo minimalų balą. Šiandien, stojant į diplomo studijas, šis balas yra 10/15, pakilęs nuo 6/15. Vadinasi jei įstojote į mokyklą anksčiau ir gavote pvz. 9, o dabar stojamasis balas jau 10, Jūs tiesiog jausitės nekomfortabiliai dabartiniu mokymosi tempu.


gebejimu testas programuotojams


Nežinote, ar galite, prieš tai pasitikrinkite, išlaikę bandomąjį testą, ir galiausiai atvykę pas mus gyvai į stojamąjį testą.

Sėkmės ir ryžto darant rimtus sprendimus!

Kiti straipsniai

x

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje naudojame slapukus. Susipažinkite su įmonės privatumo politika.