MOKYMO METODAS

Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą
MOKYMO METODAS
Mūsų mokymo programos yra lyderiaujančios rinkoje dėl keletos svarbių priežasčių.

Visų pirma – per ilgus metus pirmaujančiose mokslo įstaigose Lietuvoje sukaupėme patirtį, reikalingą kurti aukščiausios kokybės mokymo programas.

Antra, galime užtikrinti aukščiausią dėstymo lygį, kadangi komandoje turime tiek žinomose šalies technologijų įmonėse dirbančius profesionalus, tiek Lietuvos universitetuose programas kuriančius profesorius, docentus ir mokslų daktarus.

Tiek edukacijos ekspertai, kuruojantys instituto veiklą ir švietimo idėjas, tiek išskirtinai aukšto lygio dėstytojai užtikrina, kad jūsų kelias į technologijų įmones būtų kuo efektyvesnis, nesvarbu ar studijuosite programavimą, ar dizainą ar skaitmeninę rinkodarą.

Bet tai dar ne viskas! Tiek mūsų įmonės partnerės, tiek praktikos studentų eilėje laukiančios įmonės aktyviai įsitraukia į programų atnaujinimą, todėl instituto programos yra nuolat kintančios ir geriausiai prisitaikančios prie technologinių įmonių poreikių.

Aktyviai bendradarbiaudami su įdarbinimo agentais JAV, Švedijoje bei Jungtinėje Karalystėje mes sulaukiame užklausų, kurios padeda Baltijos technologijų instituto programų vadovams nuspėti darbdavių poreikius ateityje. Taigi, žinome tiek tai, ko tiksliai rinkai reikia dabar, tiek tai, kokių technologijų specialistų ir kompetencijų reikės ateityje.

Pačios programos yra modulinės metinės studijos, kurios leidžia studentams įgyti kvalifikaciją iš karto arba pasirinkti tik vieną dominantį sudedamąjį modulį. Kiekvienas modulis yra 12 kreditų (ECT) apimties, taigi pakankamai plačios apimties, kad per šį laiką sugebėtumėte įgauti pakankamai kompetencijų, reikalingų darbo rinkoje.

Mūsų taikomas patirtimi grįstas mokymo metodas ( angl. experience-based education) yra pranašus tuo, kad leidžia per praktines užduotis ir dideles individualaus darbo apimtis išmokti taip rinkoje vertinamo problemų sprendimų ieškojimo. Šis metodas užtikrina, kad net ir po studijų susidūrę su netikėtomis užduotimis, turėsite įgūdžius jas spręsti savarankiškai.


Dr. Assoc. Prof. Nerijus Pačėsa
Baltijos technologijų instituto prezidentas
Nerijus Pacesa BIT
BIT prezidentas Nerijus Pacesa