PERSIKVALIFIKAVIMO STUDIJOS

100% ES finansuojamos perkvalifikavimo studijos dirbantiems asmenims
jokio išankstinio pasiruošimo
studijos darbo dienomis vakarais ir/arba savaitgaliais
įsidarbinimas programuotoju pagal specializaciją
IŠSPRĘSK TESTĄ - GAUK PASIŪLYMĄ

PERSIKVALIFIKAVIMAS Į IT

Investuok Lietuvoje projekto persikvalifikavimo studijų “Talentų ugdymas informacinių technologijų srityje“ pagrindinis tikslas - ugdyti IT srities specialistus, kurių poreikis pastaruoju metu sparčiai auga. Tai galimybė nemokamai persikvalifikuoti į programavimo sritį ir joje sėkmingai įsitvirtinti.

Projekto metu Baltijos Technologijų Institutas vykdys kelias kvalifikacijos keitimo programas skirtinguose miestuose, rengs atranką į juos bei rūpinsis dalyvių įsidarbinimu Lietuvos įmonėse. Programoje gali dalyvauti dirbantys asmenys, kurių profesija nėra tiesiogiai susijusi su programavimu ir yra išlaikę Baltijos Technologijų Instituto Stojamąjį testą ne mažesniu nei 13 balu.

Šiuo projektu siekiama užtikrinti nuolatinį šių darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, profesinį mobilumą ir gebėjimą įgyti paklausias kompetencijas. BIT organizuojamose IT perkvalifikavimo programose bus mokoma paklausiausių, dabartinį rinkos poreikį atitinkančių technologijų - .NET, PHP, JavaScript. Persikvalifikavimas į IT per palyginti trumpą laiką - puiki galimybė. Įgytos žinios apims itin platų žinių spektrą, suteiks stiprius teorinius, bei praktinius programavimo įgūdžius. Sėkmingai pabaigę programą tapsite paklausiu specialistu ir galėsite užtikrintai įsilieti į darbo rinką.

PERSIKVALIFIKAVIMO PROGRAMOS

 • Programos tipas: kvalifikacinė programa
 • Vilnius ir Kaunas: 2021-04-05
 • Vilnius ir Kaunas: 2021-05-03
 • Trukmė: 7 mėn, ne mažiau 480val.
 • Teorija: 16 valandų per savaitę.
 • Paskaitų laikas: vakarais ir/arba savaitgaliais
 • Finansavimas: 100%
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Vidutinis vietų skaičius kurse: 18
 • Stojamasis balas: 13 arba daugiau
 • Reikalavimai dalyviams: dirbti pagal darbo sutartį visų mokymų metu.

PERSIKVALIFIKAVIMO SĄLYGOS

Projekte gali dalyvauti tik asmenys dirbantys pagal darbo sutartį (individuali veikla negalima). Projekto dalyviai įsipareigoja nepertraukiamai dirbti visos mokymų programos metu. Darbovietę keisti galima, tačiau svarbu, kad nauja darbo sutartis prasidėtų jau sekančią dieną po senosios galiojimo pabaigos.
Dalyviai taip pat įsipareigoja įsidarbinti programuotojais (LPK kodas 251401) pagal mokymų metu įgytas kompetencijas ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo studijų pabaigos ir išlaikyti darbo vietą mažiausiai tris mėnesius. Jūsų pasirinkta įmonė turi būti ESFA patvirtinta ir neišnaudojusi de minimis (tikrinimą vykdys Baltijos Technologijų Institutas).
PERSIKVALIFIKAVIMO INICIATORIUS

REIKALAVIMAI DALYVIAMS

 • Dalyvauti gali dirbantys:pagal darbo sutartį
 • Stojimo balas:13 arba daugiau
 • Isipareigojama: nenutraukiamai dirbti visų studijų metu
 • Būtina:ne vėliau kaip per 3 mėnesius įsidarbinti naujoje darbovietėje pagal programos metu įgytas kompetencijas

DIPLOMAI IR SERTIFIKATAI

Dalyviams, sėkmingai pabaigusiems visą mokymų programą, bus įteikti Baltijos Technologijų Instituto pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą projekte bei programos metu įgytas kompetencijas.

MŪSŲ STUDENTAI DIRBA:

RODYTI DAUGIAU +
DARBDAVIŲ ATSILIEPIMAI
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
Komandos vadovas, Audrius Jakaitis SEB Global Service
AB SEB
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Software
Alna Sofware
Financing

>> MOKYMAI DIDŽIUOSIUOSE MIESTUOSE

>> PRAKTIKA PAREMTAS MOKYMAS

>> PLAČIOS ĮSIDARBINIMO GALIMYBĖS

PRADĖTI

ATSILIEPIMAI

Reikia kiek įmanoma pasistumti savo limitus, norint greit įsilieti į rinką

Labai patiko požiūris, kad mokytis reikėtų ne kalant sausą teoriją, o atliekant praktinius darbus.

Iš šių mokymų tikėjausi dėstytojų profesionalumo, žinių. Gavau viską ir net darbo pasiūlymų.

DUK