Slapukų tvarka

 

Informacija apie slapukus

Atkreipkite dėmesį – šiame puslapyje paaiškinama, kaip nuo 2018 m. gegužės 22 d. Baltijos technologijų institutas svetainėse (toliau – Bendrovė) naudojami slapukai.

Bendrovės slapukų naudojimas

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie į kompiuterį perkeliami iš tam tikrų žiniatinklio svetainių ar atidaromų el. laiškų. Jie dažnai naudojami norint padidinti svetainių efektyvumą ir teikti verslo bei rinkodaros informaciją.
Mes naudojame slapuką, kad galėtume įsiminti jūsų slapukų nustatymus. Tai reiškia, kad:

Jei panaikinsite visus slapukus, reikės atnaujinti savo nuostatas.

Jei naudosite kitą įrenginį, kompiuterio profilį ar naršyklę, reikės dar kartą atnaujinti savo nuostatas.

Išsamesnės informacijos apie slapukus žr. www.allaboutcookies.org

Slapukų valdymas

Bendrovė sukūrė įrankį, kurį naudodami klientai gali valdyti slapukus mūsų svetainėse. Mes skaitome ar įrašome slapukus tik atsižvelgdami į jūsų pasirinkimą. Slapukų parametrai valdomi naudojant žiniatinklio naršyklės nustatymus. Atkreipkite dėmesį, kad išjungus visus slapukus naršyklėje, gali veikti tik ribotos šios svetainės funkcijos.

Lankantis Bendrovės svetainėse, gali būti naudojami trijų tipų slapukai.

Būtinieji slapukai –  tai slapukai, kurie lankantis svetainėje naudojami pagrindinėms funkcijoms stebėti. Pagal slapukus identifikuojama šalis ir kalba, kuri turi būti naudojama, apdorojamos operacijos, identifikuojama naudojamos svetainės versija (pvz., mobilioji ar kompiuterio), aptinkami sukčiavimo atvejai ir atliekama jų prevencija, taip pat užtikrinama svetainės atitiktis ir stabilumas. Šie slapukai laikomi būtinais tam, kad svetainė veiktų. 

Našumo slapukai –  šie slapukai kaupia informaciją apie mūsų svetainės veikimą ir svetainės naudojimą, pvz., jūsų aplankytus puslapius ir įvykusias klaidas, kad padėtų Bendrovei spręsti kilusias problemas ir stebėti skirtingų svetainės dalių naudojimą. Paprastai šie slapukai renka anoniminę statistinę informaciją. Visa informacija yra anoniminė ir naudojama tik tam, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį naudojantis svetaine, suprasti jūsų pomėgius ir nustatyti rinkodaros priemonių efektyvumą. Jei norite atsisakyti šių slapukų, naudokite mūsų slapukų nustatymų įrankį.

Rinkodaros slapukai –  tai slapukai, padedantys įgyvendinti rinkodaros strategijas, išmatuoti rinkodaros sėkmingumą ir yra susieti su Bendrove ir trečiųjų šalių paslaugomis, pvz., apklausomis, rinkodaros užklausomis, trečiųjų šalių mygtukais „Patinka“ ir „Bendrinti“, susiejančiais su socialinių tinklų svetainėmis, kurios vėliau gali naudoti informaciją apie jūsų apsilankymą. Jei norite atsisakyti šių slapukų, naudokite mūsų slapukų nustatymų įrankį

Tam tikrais atvejais kai kuriuos slapukus mums valdo trečiosios šalys, tačiau mes trečiosioms šalims leidžiame naudoti slapukus tik pirmiau nurodytais tikslais.

Jeigu norite pašalinti trečiosios šalies slapukus iš kompiuterio, gali prireikti pakeisti naršyklės slapukų nustatymus.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie slapukus žr.  http://www.allaboutcookies.org ir http://www.youronlinechoices.eu

Jei norite atstatyti slapukus spustelkite mygtuką: