JAVASCRIPT STUDIJOS 5,5 mėnesio

Kaunas, Vilnius
stiprus įvadas į programavimą
objektinis programavimas su Node.js
progresyvių aplikacijų kūrimas
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Studijos skirtos besitaikantiems į web technologijas ir norintiems paruošti pilnai veikiančias aplikacijas, pažinti Node.js architektūrą, išnaudoti jo našumą ir potencialą. Gerai įsisavinti JavaScript pagrindai padeda lengviau suprasti kitas funkcinio programavimo kalbas, lengviau sukonfiguruoti Node.js back-end dalį. Nors dažnai tapatinamas kaip web serveris, Node panaudojimo galimybės ir technologinis patrauklumas daug platesnis. Skirtingai nei su baziniu JavaScript, back end programuotojai su Node.js gali lengviau valdyti kompiuterio failų sistemą. Toks išskirtinis sistemos privalumas vis plačiau taikomas IOT - išmaniųjų daiktų technologijoje.


Augant šios srities specialistų poreikiui siūlome JavaScript studijų programą, kuri išugdys ir papildys rinką kvalifikuotais bei stipria motyvacija pasižyminčiais programuotojais. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite programos metu, užtikrins visus svarbiausius poreikius, reikalingus Full-Stack programuotojui. Žinių, įgytų programos metu, pilnai pakaks tapti jaunesniuoju programuotoju.


Ko išmoksi?

 • Stiprūs JavaScript pagrindai: front-end ir back-end programinės įrangos kūrimas
 • JavaScript programavimo kalbos išsamus įvadas
 • Objektinio programavimo Node.js aplinkoje
 • Kurti internetines sistemas bei aplikacijas
 • Vilnius nuo: 2022-06-06
 • Finansavimas: dėl finansavimo kreiptis į UŽT
 • Programos tipas: ilgosios studijos
 • Trukmė: 5,5 mėnesio
 • Teorija: 3 ak. val./d.
 • Praktinis darbas: 5 ak. val./d.
 • Kaina: 2400 €
 • Dėstymo kalba: lietuvių

kur galėsi pritaikyti žinias

Ši technologija yra itin universali, todėl galėsite galvoti apie darbus nuo internetinių puslapių, aplikacijų ir sistemų kūrimo iki progresyvių web aplikacijų PWA. Node žinios Jums leis atlikti net web robotų kūrimo darbus.
Programuotojams pakankamai patogi, labai greita, patalpinta aplikacija konteinerizuotame klasteryje optimaliai prisitaiko prie reikiamų verslo/techninių poreikių. Tai technologija, suteikianti universalumą.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Šios įvadinės studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa.

Pabaigus visą Įvado į programavimą kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas.

Po šio kurso, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigus visą programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

Darbdavio programos vertinimas
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
JAVASCRIPT STUDIJOS Kaunas, Vilnius
2400 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Web programavimo studijų vadovas. Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

Baigęs filosofijos mokslus VU, Mindaugas pasuko profesionalaus programuotojo keliu. Rašantis savo blogą, dirbantis pilnu etatu Virtustream, dėstytojaujantis ir sulaukiantis geriausių studentų įvertinimų. Mentorius, lektorius ir it sistemų inžinierius.

Rimantas sukaupė daugiau nei 10 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

Įgyjęs chemijos ir inžinerijos bakalauro laipsnį Andrius greitai persiorientavo į programavimą ir jau 6 metus sėkmingai programuoja WEB aplikacijas. Labai mylimas ir gerbiamas tarp studentų Full Stack dėstytojas.

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Atsiliepimai

Reikia kiek įmanoma pasistumti savo limitus, norint greit įsilieti į rinką

Labai patiko požiūris, kad mokytis reikėtų ne kalant sausą teoriją, o atliekant praktinius darbus.

Iš šių mokymų tikėjausi dėstytojų profesionalumo, žinių. Gavau viską ir net darbo pasiūlymų.

APIE JAVASCRIPT
Baltijos technologijų institutas Visos teisės saugomos UAB Baltijos technologijų institutas Įmonės kodas: 304166570