MULTIMEDIJOS TECHNOLOGIJŲ STUDIJOS 5,5 mėnesio

Vilnius, Kaunas
grafinis dizainas
animacija
post-produkcija
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

IT rinkoje vis dažniau reikia specialistų, išmanančių keletą skirtingų sričių, tad norint pasiekti karjeros aukštumų meninėje – kūrybinėje IT srityje, svarbus ne tik grafikos dizaino subtilybių išmanymas, bet ir ux/ui dizaino, vaizdo, garso bei animacijos išmanymas. Turint visas šias žinias bus daug lengviau sukurti produktus atitinkančius kliento poreikius.

Siekdami užpildyti šių specialistų spragą siūlome multimedijos ilgąsias studijas, kurios suteiks visas reikalingas žinias norint tapti paklausiu ir universaliu specialistu IT rinkoje.

Ko išmoksi?

 • Susipažinsite su pagrindais ir ypatumais kuriant web ir spaudos dizainą naudojantis populiariausiomis grafinio dizaino kūrimo programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
 • Papildomai mokysitės web dizaino, pakuočių dizaino bei paruošimo spaudai darbų
 • Išsiaiškinsite grafinio dizaino principus, bet tuo pačiu ir išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kuriamame dizaine
 • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes bei suprasite ne tik, ko jie nori, bet, svarbiausia, ko jiems reikia
 • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą
 • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais
 • Kurti animuoti personažus
 • Pritaikyti įspūdingas aplinkas ir kvapą gniaužiančius efektus
 • Pagaminti klipus, kurie efektingai perteiktų reikiamą žinutę
 • Kaunas nuo: 2022-06-06
 • Programos tipas: ilgosios studijos
 • Trukmė: 5,5 mėnesio
 • Kreditai (ECT): 50
 • Teorija: 3 ak. val./d.
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 2400€
 • Finansavimas: taip

kur galėsi pritaikyti žinias

Multimedijos dizaino studijos sukurtos atsižvelgiant į šiandienines rinkos tendencijas bei poreikius, tad suteikiamos aktualios ir ypač reikalingos žinios. Siekdami užtikrinti aukštą studijų kokybę bei suteikti studentams kuo daugiau praktinių žinių, kviečiame dėstyti specialistus, dirbančius būtent šiose srityse. Jų suteikiamos žinios, įžvalgos bei pasidalinimai patirtimi padeda sklandžiau pradėti realius darbus IT įmonėse ar vykdant savarankiškas užduotis kaip laisvai samdomiems specialistams.
Į naudotoją orientuotas dizainas ypač svarbus komercinei sėkmei, tad šios srities specialistų poreikis tik auga. Dizaino specialistų, kurie sugebėtų ne tik sumaketuoti, bet ir sukurti patrauklų dizainą, laukia geriausios kompanijos bei agentūros. Po šių multimedijos dizaino studijų studentai lengvai gaus užsakymus ar ras darbą įvairiose interneto tinklalapių kūrimo įmonėse bei reklamos agentūrose, kadangi ten puikiai galės pritaikyti grafinio dizaino žinias.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:6 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems programą studentams pasirinktinai rekomenduojame išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus

Darbdavio programos vertinimas
MULTIMEDIJOS TECHNOLOGIJŲ STUDIJOS Vilnius, Kaunas
2400€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Aivaras yra animatorius ir 3D dizaineris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį reklamos industrijoje ir 7 – animacijos bei video postprodukcijos srityje. Per šį laiką Aivaras bendradarbiavo su didžiausiomis reklamos agentūromis ir teatru, taip pat tokiais klientais kaip Swedbank, Fazer, Telia, Nokia, Nasdaq ir kt., dirbo prie prestižinius Europos apdovanojimus laimėjusių reklamų ir muzikinių klipų.

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Atsiliepimai

Puiki terpė, kur daug bendraminčių, siekiančių tobulėti ir persikvalifikuoti.

Studijos pralenkė mano lūkesčius, išmokau žymiai daugiau nei tikėjausi. Studijuojant ir grafikos dizainą, mokslams reikia skirti pilną darbo dieną.

Svarbu buvo laikytis disciplinos. Tai būtina kai lankai intensyvius kursus

Pasirinkau grafikos dizaino studijų kryptį, nes tai buvo ilgiausiai rinkoje trunkantys kursai. Sunkiausia buvo spėti į ritmą.

Jei tau patinka tai ką darai, netūrėtų būti sunku mokytis

APIE MULTIMEDIJA
Baltijos technologijų institutas Visos teisės saugomos UAB Baltijos technologijų institutas Įmonės kodas: 304166570