MULTIMEDIJOS TECHNIKO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA 22,50 sav. / 113 d. / 900 val

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
grafinis dizainas
web dizainas
animacija
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie programą

Multimedijos techniko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam multimedijos technikui parengti, kuris gebėtų savarankiškai kurti bei redaguoti dvimatės ir trimatės grafikos produktus, kurti ir redaguoti animacijos produktus, kurti, montuoti bei redaguoti vaizdo ir garso produktus, kurti skaitmeninės komunikacijos kanalus ir publikuoti vaizdo bei garso produktus. 

IT rinkoje vis dažniau reikia specialistų, išmanančių keletą skirtingų sričių, tad norint pasiekti karjeros aukštumų meninėje – kūrybinėje IT srityje, svarbus ne tik grafikos dizaino subtilybių išmanymas, bet ir web dizaino, vaizdo, garso bei animacijos išmanymas. Turint visas šias žinias bus daug lengviau sukurti produktus atitinkančius kliento poreikius.

Siekdami užpildyti šių specialistų spragą siūlome multimedijos techniko modulinę profesinio mokymo programą, kuri suteiks visas reikalingas žinias norint tapti paklausiu ir universaliu specialistu IT rinkoje. 

Ko išmoksi?

 • Susipažinsite su pagrindais ir ypatumais kuriant web ir spaudos dizainą naudojantis populiariausiomis grafinio dizaino kūrimo programomis (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
 • Papildomai mokysitės web dizaino bei paruošimo spaudai darbų
 • Išsiaiškinsite grafinio dizaino principus, bet tuo pačiu ir išmoksite suprasti, kaip išgirstą konstruktyvią kritiką perteikti kuriamame dizaine
 • Perprasite bendravimo su klientais subtilybes bei suprasite ne tik, ko jie nori, bet, svarbiausia, ko jiems reikia
 • Mokysitės mąstyti apie vartotojo patogumą, jam teikiamą naudą ir veiksmingumą
 • Mokysitės generuoti idėjas bei jas įgyvendinti efektyviausiais ir kokybiškiausiais būdais
 • Kurti animuoti personažus
 • Pritaikyti įspūdingas aplinkas ir kvapą gniaužiančius efektus
 • Pagaminti klipus, kurie efektingai perteiktų reikiamą žinutę
 • Programos tipas: ilgoji formaliojo mokymo programa
 • Trukmė: 22,50 sav. / 113 d. / 900 val
 • Kreditai (ECT): 50
 • Teorija: 3 ak. val./d.
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: su UŽT finansavimu - 2595.09€ (dengia 100% mokymų kainą), be UŽT finansavimo - 3100€
 • Finansavimas: dėl finansavimo kreiptis į UŽT
 • Mokymų programos kodas UŽT puslapyje: T43061101

kur galėsi pritaikyti žinias

Multimedijos techniko modulinė profesinio mokymo programa sukurta atsižvelgiant į šiandienines rinkos tendencijas bei poreikius, tad suteikiamos aktualios ir ypač reikalingos žinios. Į naudotoją orientuotas dizainas ypač svarbus komercinei sėkmei, tad šios srities specialistų poreikis tik auga. Dizaino specialistų, kurie sugebėtų ne tik sumaketuoti, bet ir sukurti patrauklų dizainą, laukia geriausios kompanijos bei agentūros. Asmenys, sėkmingai baigę šiuos mokymus, lengvai gaus užsakymus ar ras darbą įvairiose interneto tinklalapių kūrimo įmonėse bei reklamos agentūrose, kadangi ten puikiai galės pritaikyti grafinio dizaino žinias.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:6 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis
 • Atranka:Motyvacinis laiškas
 • Sprendimas dėl priėmimo:BIT pasilieka teisę spręsti dėl mokinio priėmimo

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems visą mokymų programą, pasirinktinai, rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šių mokymų mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus 

Darbdavio programos vertinimas
MULTIMEDIJOS TECHNIKO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA, Multimedijos Vilnius, Kaunas, Klaipėda
su UŽT finansavimu - 2595.09€ (dengia 100% mokymų kainą), be UŽT finansavimo - 3100€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už mokymo programą padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Sandra Vaičiulienė yra sukaupusi 5 metus patirties dirbdama su žinomais Lietuvos prekių ženklais, tokiais kaip „Žolynėlis", „Etno", „Švenčionių vaistažolės", „Acorus calamus", „Acorus balance", taip pat su pakuočių dizainu ir spauda, bendro prekės ženklo stiliaus palaikymu marketingo komandoje ir yra PRO dizainerių bendruomenės „Dizainerių sambūris“ narė.

Viktoro patirtis leidybos bei reklamos industrijoje skaičiuoja beveik 30 metų. Jis buvo žurnalų leidyklos “Ieva” bendrasavininkas ir meno vadovas, kūrė vizualines koncepcijas žurnalams “Ieva”, “Cosmopolitan” lietuvių kalba, “FHM” lietuvių kalba, “Gala” lietuvių kalba. Būdamas bendros Lietuvos ir Suomijos leidyklos “Jungtiniai leidiniai” valdybos narys, Viktoras formavo žurnalų “Deko” ir “TM” vizualinį turinį. Pastaraisiais metais dirba 2D ir 3D dizaino srityse.

Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.

Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.

Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.

15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.

Motiejus, paskutinius 10 metų dirba laisvai samdomu Web UX/UI dizaineriu su įvairiais gerai žinomais prekiniais ženklais tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tarp prekinių ženklų rikiuojasi tokie elektronikos gigantai kaip AEG/Electrolux, Huawei, taip pat Lietuvoje gerai žinomi Swedbank, Lietuvos Geležinkeliai ir kiti. 

Multimedijų menininkas, režisierius, montažo režisierius, VDA dėstytojas. Video produkcijos, animacijos ir montažo srityje dirbantis virš dvidešimt metų.

Turiu sukaupęs aštuonerių metų patirtį UX / UI dizaino srityje. Daugiau nei penkerius metus pradirbęs su web ir e-komercijos projektais pradėjau darbuotis su startuoliais kuriančiais verslo valdymo sistemas ir SaaS produktus. Stengiuosi nuolatos mokytis ir domėtis dizaino naujovėmis,, tai yra viena iš priežasčių, kodėl esu čia, dalinimasis žiniomis su jaunaisiais dizaineriais dar labiau skatina judėti į priekį ir atsinaujinti žinias.

Atsiliepimai

Puiki terpė, kur daug bendraminčių, siekiančių tobulėti ir persikvalifikuoti.

Studijos pralenkė mano lūkesčius, išmokau žymiai daugiau nei tikėjausi. Studijuojant ir grafikos dizainą, mokslams reikia skirti pilną darbo dieną.

Svarbu buvo laikytis disciplinos. Tai būtina kai lankai intensyvius kursus

Pasirinkau grafikos dizaino studijų kryptį, nes tai buvo ilgiausiai rinkoje trunkantys kursai. Sunkiausia buvo spėti į ritmą.

Jei tau patinka tai ką darai, netūrėtų būti sunku mokytis

APIE MULTIMEDIJA