Multimedijos techniko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam multimedijos technikui parengti, kuris gebėtų savarankiškai kurti bei redaguoti dvimatės ir trimatės grafikos produktus, kurti ir redaguoti animacijos produktus, kurti, montuoti bei redaguoti vaizdo ir garso produktus, kurti skaitmeninės komunikacijos kanalus ir publikuoti vaizdo bei garso produktus.
IT rinkoje vis dažniau reikia specialistų, išmanančių keletą skirtingų sričių, tad norint pasiekti karjeros aukštumų meninėje – kūrybinėje IT srityje, svarbus ne tik grafikos dizaino subtilybių išmanymas, bet ir web dizaino, vaizdo, garso bei animacijos išmanymas. Turint visas šias žinias bus daug lengviau sukurti produktus atitinkančius kliento poreikius.
Siekdami užpildyti šių specialistų spragą siūlome multimedijos techniko modulinę profesinio mokymo programą, kuri suteiks visas reikalingas žinias norint tapti paklausiu ir universaliu specialistu IT rinkoje.
Pabaigusiems visą mokymų programą, pasirinktinai, rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šių mokymų mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus
Mokesčiui už mokymo programą padengti ar stipendijai gauti
Rodyti daugiauSandra Vaičiulienė yra sukaupusi 5 metus patirties dirbdama su žinomais Lietuvos prekių ženklais, tokiais kaip „Žolynėlis", „Etno", „Švenčionių vaistažolės", „Acorus calamus", „Acorus balance", taip pat su pakuočių dizainu ir spauda, bendro prekės ženklo stiliaus palaikymu marketingo komandoje ir yra PRO dizainerių bendruomenės „Dizainerių sambūris“ narė.
Viktoro patirtis leidybos bei reklamos industrijoje skaičiuoja beveik 30 metų. Jis buvo žurnalų leidyklos “Ieva” bendrasavininkas ir meno vadovas, kūrė vizualines koncepcijas žurnalams “Ieva”, “Cosmopolitan” lietuvių kalba, “FHM” lietuvių kalba, “Gala” lietuvių kalba. Būdamas bendros Lietuvos ir Suomijos leidyklos “Jungtiniai leidiniai” valdybos narys, Viktoras formavo žurnalų “Deko” ir “TM” vizualinį turinį. Pastaraisiais metais dirba 2D ir 3D dizaino srityse.
Arūnė daugiau nei 10 m. dirba grafinio dizaino ir reklamos srityje, kurių metu įgijo patirties su įvairiais projektais: leidyba, pakuočių dizainas, web ir socialinės medijos dizaino kūrimas. Dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Žemaitijos pienas, Ecodenta, Pergalė, Snaigė, Skinija, Romuvos kino teatras. Šiuo metu Arūnė dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliutratore, orientuojasi į kultūrinius projektus.
Darius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų patirtį dirbdamas dizaineriu ir meno vadovu dizaino studijose, kūrybinėse agentūrose, korporacijų reklamos skyriuose užsienyje ir Lietuvoje, šiuo metu kuria prekės ženklų patirtis vartotojams, pastaraisiais metais daugiausia dirbdamas ženklodaros dizaino, pakuočių ir skaitmeninio dizaino srityse.
Lina 17 metų dirba reklamos ir grafinio dizaino srityje. Paskutinė jos darbovietė - kurybinė reklamos agentūra Advision, kur dirbo su tokiais klientais kaip Aurum ledai, Zigmo žuvys, Kauno bienalė, Kauno dramos teatras, Gardėsis, Jorė, Impuls ir kt. Šiuo metu dirba laisvai samdoma grafikos dizainere bei iliustratore, orientuojasi į tarptautinę rinką.
15 metų patirtis kūrybos industrijoje. Justas žinias įgijo dirbdamas didžiosiose Kauno reklamos agentūrose. Prieš 7 metus įkūrė savo įmonę ir pradėjo teikti grafinio dizaino bei UI/UX/CX paslaugas klientams iš Lietuvos. Justas taip pat kuria reklamos strategijas bei konsultuoja kitas įmones internetinės rinkodaros klausimais.
Motiejus, paskutinius 10 metų dirba laisvai samdomu Web UX/UI dizaineriu su įvairiais gerai žinomais prekiniais ženklais tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Tarp prekinių ženklų rikiuojasi tokie elektronikos gigantai kaip AEG/Electrolux, Huawei, taip pat Lietuvoje gerai žinomi Swedbank, Lietuvos Geležinkeliai ir kiti.
Multimedijų menininkas, režisierius, montažo režisierius, VDA dėstytojas. Video produkcijos, animacijos ir montažo srityje dirbantis virš dvidešimt metų.
Turiu sukaupęs aštuonerių metų patirtį UX / UI dizaino srityje. Daugiau nei penkerius metus pradirbęs su web ir e-komercijos projektais pradėjau darbuotis su startuoliais kuriančiais verslo valdymo sistemas ir SaaS produktus. Stengiuosi nuolatos mokytis ir domėtis dizaino naujovėmis,, tai yra viena iš priežasčių, kodėl esu čia, dalinimasis žiniomis su jaunaisiais dizaineriais dar labiau skatina judėti į priekį ir atsinaujinti žinias.
Turime keturis pagrindinius modulius.
Grafikos dizaino modulyje mokomės įvaldyti įrankius, ugdome empatiją funkcionaliam ir gražiam dizainui.
UX/UI modulio metu mokomės komponentų, skirtų web aplikacijoms kūrimo. Analizuojame ir geriname esamų aplikacijų naudojimo patirtį.
Animacijos subtilybių ir tikroviškų 2D personažų judesių, dinamiškų reklaminių banerių, scenarijaus kūrimo mokomės III- jame modulyje.
Pieštukas ir baltas popieriaus lapas - patogiausias ir prieinamiausias įrankis. Įdėjos pavertimui į vektorinę grafiką naudojame Illustrator. Nuotraukų retušavimui ir greitoms korekcijoms - Photoshop. Web dizaino kūrimui - Figma. Animacijos mokomės su After Effects. Vaizdo post-produkcijai - Adobe Premiere. Garso apdirbimo ir masteringo mokomės su Audition.
Rinkitės kompiuterius su Intel i5, i7 ar i9 procesoriais. Intel komplektuokite su Nvidea vaizdo plokšte, turinčią dedikuotą operatyviąją RAM atmintį. Priklausomai stacionarus ar nešiojamas kompiuteris, galimybės papildomai įsidėti operatyvios atminties gali būti ribotos. Remokenduojame pradėti su 16GB. Jei tai nešiojamas, įvertinite ARM procesorių šeimą. Technologinis proveržis, Apple žengimas su ARM procesoriais daug žadantis mobiliems kūrėjams. Minimali ekrano raiška 1440 x 900 pixeliai, optimaliausias dydis 15'. Dell ir Apple kompiuteriai pasižymi itin gerais ekranais. Papildomas monitorius visada pliusas. Rinkitės IPS technologijos monitorius nuo 21' iki 27' dydžio. Naudokite tik SSD laikmenas.