5 geriausi tinklaraščiai apie dizainą

Simona Lubytė - 2017.08.25

Prieš keletą savaičių rašėme apie penkis geriausius tinklaraščius programuotojams. Tačiau internete gausu ir naudingų tinklaraščių, skirtų grafikos bei web dizaineriams, kuriuose savo sričių specialistai dalinasi patarimais, įvairiomis apžvalgomis bei įkvėpimu. Šįkart apžvelgsime penkis geriausius tinklaraščius, kurie yra pripažinti visame pasaulyje ir kuriuos turėtų sekti kiekvienas, norintis tobulėti dizaino srityje.


Smashing Magazine

Tai turbūt vienas didžiausių ir populiariausių tinklaraščių, skirtų grafikos bei web dizaineriams, kurį rekomenduojama skaityti net ir programuotojams. Sukurtas 2006 metais, šis tinklaraštis nuolat teikia naudingą ir inovatyvią informaciją. Jis ne tik puikus naujos informacijos šaltinis, bet ir puikus ieškantiems įkvėpimo.

Hacking UI

Kaip ir išduoda pats pavadinimas, šis blog’as skirtas besidomintiems UI user interaction arba siekiantiems išmokti daugiau apie šį dalyką. Čia susirinkusi gausi programuotojų, dizainerių bei kūrybingų žmonių bendruomenė, kuri dalinasi savo žiniomis vieni su kitais. Interaktyvus dizainas šiandien yra naudojamas vis dažniau ir dažniau, tad tai puiki vieta praplėsti savo žinias.

Creative Bloq

Ne paslaptis, jog kiekvienas kūrybinį darbą dirbantis žmogus kartas nuo karto susiduria su kūrybiniu bloku. Tokiu atveju siūlytume apsilankyti šiame tinklapyje, kuriame gausu įvairių patarimų kūrybiškumui išlaisvinti. Net jei ir nuspręsite nesinaudoti siūlomais metodais, įkvėpimas aplankys vos apsilankius šiame puslapyje – čia rasite įvairių darbų iš grafikos dizaino, web dizaino, 3D ir kitų sričių.

Mockplus Blog

Šis tinklaraštis išsiskiria tuo, jog jame daugiau nei kur kitur kalbama ir apie dizaino prototipo sukūrimą. Tai didelė ir svarbi dizainerio darbo dalis, tad čia rasite daugybę patarimų ne tik kaip sukurti efektyvų prototipą, bet ir tinkamai jį pratestuoti. Mockplus Blog taip pat rašo ir apie naujausias dizaino tendencijas, aptaria geriausius įrankius prototipo kūrimui, tad naudingos informacijos čia tikrai ras kiekvienas.

Material Design Blog

Šiame bloge kalbama apie material design – aplikacijų, tinklapių arba šablonų kūrimą. Įvairūs savo sričių žinovai dalinasi patirtimi ir naudinga informacija, aptarinėja naujausias tendencijas ir įvairias naudojamas technologijas. Čia taip pat pateikiamos ir įvairios praktinės užduotys, kurios padeda gerinti savo įgūdžius. Tai vienas iš populiariausių tinklaraščių, kurį sekti turėtų kiekvienas.


Tikimės, jog šie tinklaraščiai padės Jums ne tik rasti įkvėpimą, bet ir toliau plėsti bei gilinti savo žinias dizaino srityje. Sekdami juos tikrai neatsiliksite nuo naujausių tendencijų ir išliksite inovatyvūs – to reikia kiekvienam geram dizaineriui, norinčiam įsitvirtinti šioje industrijoje.

Pirmą žingsnį sėkmingos IT karjeros link ženkite jau dabar – atlikite IT testą ir susisiekite su mumis. Jei norite pasikonsultuoti ir aptarti Jūsų situaciją, kreipkitės el. paštu bit@bit.lt arba telefonu +370 652 32000

Kiti straipsniai