Tinklapių kūrimo kursai – ir smulkiesiems verslininkams

Lina Skrupskelienė - 2017.03.22

Programavimo įgūdžiai šiais laikais svarbūs ne tik programuotojo kelią pasirinkusiems asmenims, bet ir smulkiesiems verslininkams.. Nesvarbu ar tu turi ekologinį ūkį, laukinės gamtos apsuptyje, ar elektroninių prekių internetinę parduotuvę. Šiomis dienomis kiekvienam reikia turėti internetinę svetainę – verslo vizitinę kortelę internete.

Profesionalus ir reprezentatyvus internetinis puslapis – svarbus kiekvienam naujam verslui.

Dažnai smulkieji verslininkai pradėdami veiklą stokoją pinigų, tad smulkieji verslininkai nutaria pasukti pigiausiu keliu – nemokamos svetainės (ar pigiai siūlomų šablonų) internete. Čia ir padaroma viena didesnių klaidų, kuomet bandoma nemokamais internetiniais įrankiais sukurti profesionalų produktą.

Iššvaistoma nemažai laiko, kuris verslo pradžioje labai svarbus, taip pat rizikuojama duomenų bazių saugumu. Verslininkai net nepagalvoja apie tai, kad šios nemokamos versijos yra nesaugios ir tai yra viena iš įmonės informacijos nutekėjimo kelių. Dauguma verslininkų po nesėkmingų bandymų pasuka link IT įmonės paieškų. Rezultatas – išeikvotas brangus laikas ir išleisti pinigai (danu atveju -daugiau nei planuota).

Vienas iš finansiškai pigesnių ir naudingesnių būdų smukiajam verslui turėti savo kokybiška internetinę svetainę – išmokti pačiam profesionaliai programuoti FRONT END pagalba. Būdami FRONT END specialistai verslininkai geba sukurti savo verslui tinkamiausia svetainę, nes tik jis pats ar jo darbuotojai žino kaip tiksliai turi atrodyti internetinė svetainė. Smulkiajam verslui labai svarbu operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius, konkurentų veiklą, klientų poreikius ir į daugelį kitų besikeičiančių aplinkybių. Tad labai svarbu, kad internetinėje svetainėje visa tai atsispindėtų kuo operatyviau. Ne paslaptis, kad verslui dirbant su IT įmonės atstovais dažnai būna sunku perteikti kokių pokyčių reikia internetiniam puslapiui. Bandymai ir ieškojimai optimalaus internetinio puslapio varianto atima nemažai laiko ir finansų.

Verslininkas ar jo darbuotojas, kuris moka programuoti internetinius puslapius, visų šių problemų išvengia. Mokėdami savo verslui sukurti internetinį puslapį:

Be abejonės galim eiti paprastesniu keliu, pasirinkti labiausiai paplitusius puslapių šablonus ir juos greitai paleisti, bet jei smulkusis verslas nori būti išskirtinis internetinėje erdvėje, jai nori operatyviai reaguoti į vartotojų besikeičiančius poreikius – puikus pasirinkimas ne tik išmokti tai daryti pačiam.

Programavimo kursai trunka tik 2 mėn., per kuriuos išmokstama ne tik programavimo pagrindų, bet ir susikuri savo verslui internetinį puslapį, kurį vėliau be vargo koreguosi pagal besikenčiančius rinkos poreikius.
Nori savo verslui sukurti internetinį puslapį, bet nežinai nuo ko pradėti, nenori išleisti nemažų sumų pirkdamas internetinio puslapio administravimo paslaugą?

Tinklapių kūrimo kursai – ir smulkiesiems verslininkams

Anksčiau verslininkui anglų kalbos mokėjimas buvo pliusas ir išskirtinumas, dabar tai jokia išimtis. Dabar programavimo kalbos mokėjimas yra pliusas ir išskirtinumas. Tad ir pati įmonė gebės eiti žingsnis į žingsnį su naujovėmis.

Kiti straipsniai