Atrask ramesnį gyvenimą – kelkis iš miesto

Justina Mikeliūnaitė - 2018.04.24

Norite ištrūkti iš intensyviai besisukančio darbų, atsakomybių, draugų, kultūrinės veiklos rutininio rato? Trokštate ramybės sau, savo šeimai? Jaučiatės įstrigę užburtame rate? Rinkitės gyvenimą ramesnėje vietoje ir pajuskite gyvenimo džiaugsmą. Skaitmeninės specialybės suteikia laisvę įsikurti toli nuo miesto triukšmo, sulėtinti tempą neaukojant finansinės gerovės.

Turite gerus darbus, aktyvų socialinį gyvenimą, reguliariai lankotės kultūriniuose renginiuose, bet jaučiatės užstrigę tame kasdieniame bėgime? Kad pelnytumėte palankumą aplinkinių akyse, nejučiomis stengiatės pasirodyti turtingesni, sėkmingesni, protingesni? Visgi jūsų nedžiugina tas nuolatinis skubėjimas, konkurencija ir įtampa darbe, gaištamas laikas važinėjant per didelį miestą pirmyn atgal. O gal planuojate arba jau turite vaikų, tad dar ir dėl to norėtumėte keisti viską iš pagrindų ir pagerinti savo bei šeimos gyvenimo kokybę?

Pagerinkite savo gyvenimo kokybę išsikeldami iš didmiesčio

Kelkitės gyventi į ramesnę vietą – ar tai būtų ne toks didelis miestas, ar jaukus miestelis, ar gimtasis kaimas, ar vienkiemis vidury laukų, miškų. Labai paklausios IT srities profesijos suteikia galimybę pabėgti iš triukšmingo, pilno kamščių, brangaus, greito miesto ir įsikurti atokesnėse vietovėse – pajusti ryšį su gamta, mėgautis ramybe, privatumu, gyventi kokybišką, sveikesnį gyvenimą malonioje bendruomenėje.

Vis daugiau šiuolaikiško požiūrio įmonių priima darbuotojus, kurie dalį ar net visą laiką dirba nuotoliniu būdu. O laisvai samdomi specialistai gali rinktis ne tik savo darbo vietą, apimtis, bet ir laiką. Be to, jų poreikis jaučiamas ten, kur nuo seno įsikūrusi arba vystosi nauja pramonė, kurią neretai kuria atokiau nuo didžiųjų miestų.
IT srities specialybių pasirinkimas išties didelis – programavimas, grafinis, tinklalapių kūrimo, UX/UI dizainas, skaitmeninė rinkodara ir t.t. Trumpiausias ir lengviausias būdas tapti IT specialistu – rinktis intensyvius praktinius kursus, kur gausite svarbiausių žinių pagrindus ir patarimus iš šiuo metu IT srityje dirbančių mokytojų patirties.

Mokykitės iš savo srities rinkos profesionalų

Baltijos technologijų institutas, kad atitiktų realius darbo rinkos poreikius, nuolat bendradarbiauja su IT įmonėmis kurdama ir tobulindama mokymo programas, dirba su patyrusiais savo srityje mokytojais.

Intensyvių kursų privalumai ir galimybės:
• Jei norite pradėti naują veiklą kuo greičiau, rinkitės intensyvius trumpus kursus;
• Jei norite gauti maksimalų kiekį žinių ir įgūdžių naujai karjerai pradėti, rinkitės ilgąsias studijas;
• Praktinių žinių, šiuo metu aktualiausių rinkoje, gausite iš mokytojų, kurie dalijasi savo darbine patirtimi;
• Kad persikvalifikavimas netaptų finansine našta asmeniniam biudžetui, galite gauti Lietuvos darbo biržos finansavimą pilnai kursų kainai padengti bei stipendiją;
• Naują skaitmeninę, globalią karjerą galėsite pradėti nuo darbo namuose.
Taigi nebedelskite, išsirinkite norimą sritį ir mokymus, ir registruokitės. Jei kyla klausimų, kokius kursus pasirinkti, atlikite IT testą ir susisiekite su mumis – padėsime rasti jums geriausią sprendimą. Jei norite pasikonsultuoti ir aptarti Jūsų situaciją, kreipkitės el. paštu bit@bit.lt arba telefonu +370 652 32000

Nedelskite pradėti savo sėkmės istoriją

Kursus baigė daug mokinių, kurie jau pakeitė savo karjeras ir noriai dalijasi savo sėkmės istorijomis. 25-erių kaunietis Giedrius vis dar džiaugiasi prieš dvejus metus išdrįsęs padaryti vieną sudėtingiausių savo sprendimų: pardavimų vadybininku dirbęs vaikinas paliko monotonišką darbą ir vėl tapo „naujoku“ – įstojo mokytis programavimo. Vaikinas svajojo įsidarbinti užsienio įmonėje ir dirbti iš namų. Šiuo metu Giedrius dirba D. Britanijos įmonėje ir tikina, kad programuotojo darbas kasdien suteikia naujų žinių ir motyvacijos tobulėti.

„Galiu drąsiai teigti, kad dabar mano darbas yra nuostabus! Nėra nė dienos, kad neišmokčiau kažko naujo, kolektyvas visada nuoširdžiai padeda, viršininkas kas savaitę paskambina paklausti, kaip sekasi, kas naujo, o svarbiausia, esu nepririštas prie jokios erdvės“, – savo sprendimu iki šiol džiaugiasi Giedrius.

Nedelskite ir ryžkitės pagaliau imtis trokštamų pokyčių. Pradėkite naują karjerą IT srityje ir pasinaudokite IT profesijų suteikiama laisve. Be to, atitinkant tam tikrus kriterijus yra galimybė lankyti kursus nemokamai. Darbo biržos finansavimas – dabar prieinamas ne tik ten užsiregistravusiems darbo ieškantiems, bet ir šiuo metu darbą turintiems, bet apie pokyčius svarstantiems žmonėms.

Kiti straipsniai