Kaip pradėti verslą neišeinant iš namų

Justina Mikeliūnaitė - 2018.04.27

Nebenorite būti samdomu darbuotoju ir ketinate imtis nuosavo verslo, bet nežinote nuo ko pradėti? Šiais laikais norint būti sėkmingu verslininku net nebereikia išeiti iš namų – visas pasaulis pasiekiamas vos keliais mygtukų paspaudimais. Virtuali erdvė suteikia itin plačias galimybes realizuoti savo idėjas kuriant verslą internetu.

Vis dažniau girdime apie žmones, neretai visiškai jaunus, kurie pradeda sėkmingą online verslą. Daugelis turbūt yra girdėjęs frazę „pasyvios pajamos“ ir svajoja apie išėjimą į ankstyvą pensiją, skiriant laiką džiuginančiai, maloniai veiklai ir pomėgiams, o ne sėdėjimui biure nuo 8 iki 17 val. Vis tik, net turint gerą idėją naujo verslo pradžiai, dažnam kyla klausimas, nuo ko geriausia pradėti, kam skirti daugiausia dėmesio, finansinių ir laiko resursų, kur nukreipti savo pastangas.

Sužinokite, kaip pradėti online verslą nuo nulio

Norėdami išvengti rizikos ir beprasmių klystkelių, nevykusių bandymų ir nuo pat pradžių veikti kryptingai bei kuo profesionaliau, pasinaudokite šios srities ekspertų patirtimi. Rinkitės skaitmeninės rinkodaros studijas arba Growth hacking kursus.

Ilgosios studijos suteiks daug naudingų žinių – nuo savo puslapio ar e. parduotuvės sukūrimo iki rinkodaros plano sudarymo ir įgyvendinimo. Front End programavimo pagrindų žinios pravers ne tik puslapio sukūrimui, bet ir savarankiškam rinkodarai svarbių įrankių įdiegimui bei pritaikymui. Growth hacking kursai supažindins su svarbiausiais skaitmeninės rinkodaros niuansais:

1. Įtraukiamosios rinkodaros (angl. inbound marketing) principais;
2. Pardavimų piltuvėlio (angl. sales funnel) kūrimo principais;
3. SEO (search engine optimization) panaudojimo subtilybėmis;
4. Duomenų rinkimo ir analizavimo metodais, naudojant Google Analytics;
5. Reklamos kanalų derinimo ir optimizavimo būdais „Google“ ir „Facebook“ platformose;
6. Konversijų analizavimu ir optimizavimu;
7. Įvairių procesų testavimu.

Trumpiausias ir efektyviausias būdas teisingo online verslo startui – praktiniai patyrusių specialistų mokymai. Pasirinkus intensyvius praktinius kursus gausite svarbiausių žinių pagrindus ir patarimus iš dirbančių mokytojų patirties.

Intensyvūs mokymai tinka tiek ieškantiems pradžiamokslio nuo nulio ir norintiems sužinoti, kur verta investuoti daugiausia laiko ir pinigų, kaip susikurti tinklalapį, susidėlioti pardaviminę strategiją ir pritrauti lankytojų srautą, tiek jau pradėjusiems verslą ar dirbantiems online versle ir siekiantiems turimą srautą paversti pirkėjais, norintiems atnaujinti, pagilinti savo žinias ir skatinti pakartotinius pardavimus.

Kuo greičiau pradėsite, tuo greičiau pasieksite finansinę laisvę

Baltijos technologijų institutas dirba su patyrusiais mokytojais iš savo srities, nuolat bendradarbiauja su IT įmonėmis kurdama ir tobulindama mokymo programas, kad atitiktų realius darbo rinkos poreikius. IT verslas – viena labiausiai augančių ir perspektyviausių sričių. Tad jei vertinate laisvę dirbti kada norite, kiek norite ir iš kur norite, pasirinkite sau artimiausią sritį, ar tai būtų reklama bei kontaktų rinkimas, ar el. prekyba, ar dropshiping verslas ir imkitės veiksmų. Ši sritis itin dinamiška, sparčiai besikeičianti, tad kuo anksčiau pradėsite savo naują veiklą, tuo greičiau galėsitės mėgautis profesine ir finansine laisve.

Mokymuose sužinosi ne tik kaip kurti patrauklius puslapius, bet ir kaip išlaikyti sėkmę, kaip įgyvendinti reklamos, pardavimų strategijas ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Maksimalus kiekis žinių užtikrintai verslo pradžiai

Jei planuojate mesti samdomą darbą ir pagaliau imti dirbi sau:

• Trumpi intensyvūs kursai padės įgauti praktinių žinių per trumpą laiką ir pradėti veiklą kiek įmanoma greičiau;
• Ilgieji mokymai suteiks maksimalų kiekį žinių ir įgūdžių naujam verslui pradėti;
• Mokykitės iš savo srities profesionalų. Mūsų mokytojai dalinasi praktine patirtimi iš savo šiandieninės darbinės veiklos;
• Pasinaudokite galimybe gauti Lietuvos darbo biržos finansavimą pilnai kursų kainai padengti bei stipendiją.

Nedelskite ir ženkite pirmą žingsnį link sėkmingos ir užtikrintos verslo pradžios. Tapkite e-verslo verslo žinovu, sėkmingu e-parduotuvės savininku ar dropshiping verslo atstovu, būkite matomas internete ir pradėkite naują, kardinaliai kitokį savo karjeros etapą. Išsirinkite kursus ir registruokitės.

Neleiskite, kad jūsų svajones įgyvendintų kiti

Pirmuosius kursus metų pradžioje sėkmingai baigusiųjų grupė jau pradėjo pirmuosius žingsnius savo verslo link. Neatsilikite ir pradėkite įgyvendinti savo verslo tikslus ir jūs – ar tai būtų savų dirbinių pardavimas internetu, ar savų paslaugų reklamavimas potencialiems klientams, ar visiškai nauja prekė rinkoje.  Norite pradėti verslą, bet nesugalvojote, kuria kryptimi pasukti? Mokytojai pasidalins įvairiausiomis idėjomis ir pamokys bei paskatins atrasti jums tinkamiausią kelią.

Kiti straipsniai