Finansavimas
Užpildykite finansavimo galimybių anketą ir gaukite išsamią informaciją apie finansavimo būdus, tinkančius būtent Jums
Studijų finansavimas per Užimtumo tarnybą

Užimtumo tarnyba prie LR SADM ( iki 2018-10-01 Lietuvos darbo birža) skiria finansavimą nesimokančių, nedirbančių ir darbą pakeisti ketinančių asmenų mokymui. Finansavimas skiriamas formaliam, profesiniam mokymui.

Užimtumo tarnyba finansuoja profesinės kvalifikacijos įgyjimą. Full Stack (Žiniatinklio programos) kvalifikacijai įgyti skiriamas 100% finansavimas. Apie šią programą skaitykite šiame puslapyje.
Kursų trukmės metu, taip pat skiriama minimalaus atlyginimo vertės stipendija, kuri šiuo metu siekia 285 eurų per mėnesį.

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos paramą mokymuisi, apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos finansuojamą profesinį mokymą apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti, ar galite gauti finansavimą, kreipkitės į jums patogiausią Užimtumo tarnybos teritorinį skyrių.

MOKĖJIMAS UŽ KURSUS LIZINGU

Baltijos technologijų institutas yra sudaręs sutartį su lizingo įmone UAB „SB Lizingas”, kuri suteikia galimybę mūsų studentams už kursus mokėti dalimis itin palankiomis sąlygomis. Bendrinę informaciją apie lizingo sąlygas galite sužinoti kreipdamiesi jums patogiu būdu į bendrovę, o tikslias kredito sąlygas ir įmokas galite sužinoti gavę preliminarią mokymosi sutartį iš mūsų instituto ir pristatę ją lizingo bendrovei.

Norėdami sužinoti daugiau apie lizingą peržiūrėkite žemiau esančius dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) arba kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

Pilnas studijų kainos padengimas

Studentų prašome susimokėti iki pirmosios kursų dienos. Kitu atveju iki kursų pradžios prašome su institutu suderinti kitą pasirinktą apmokėjimo būdą. Norėdami sužinoti daugiau apie galimus apmokėjimo būdus kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

Duk
 • Kuo skiriasi kursai, suteikiantys kompetencijas, nuo kvalifikacinių studijų?

  Kompetencijų kursai suteikia žinias, įgūdžius, reikalingus tam tikrai profesijai. Baigus šiuos kursus išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas. Baigus profesines studijas, suteikiančias kvalifikaciją, įgyjama profesija ir gaunamas oficialus tai patvirtinantis diplomas, pripažįstamas Švietimo ir mokslo ministerijos.

 • Kas gali gauti finansavimą per Užimtumo tarnybą?

  Užimtumo tarnyba finansavimą skiria atsižvelgdama į tuo metu galiojančius teisės aktus. Norėdami sužinoti, ar būtent Jūs galite gauti finansavimą, turite kreiptis į Užimtumo tarnybos skyrių.

 • Kaip sužinoti, ar aš galiu gauti Užimtumo tarnybos finansavimą?

  Jeigu esate registruotas kuriame nors Užimtumo tarnybos skyriuje, turėtumėte kreiptis į jums paskirtą konsultantą ir pasidomėti šiuo metu vykstančiais projektais, per kuriuos galėtumėte gauti “Mokymo kuponą”, padengsiantį visą ar didžiąją dalį jūsų pasirinktų kursų kainos.

 • Ar privalau registruotis Užimtumo tarnyboje, jeigu noriu gauti finansavimą?

  Taip, norėdami gauti Užimtumo tarnybos finansavimą profesiniam mokymui turite užsiregistruoti jums patogiausiame teritoriniame skyriuje.
  Užimtumo tarnybos puslapyje galite rasti informaciją apie reikiamus pateikti dokumentus, be to, galite iš anksto rezervuoti laiką apsilankymui, kad nereikėtų laukti ilgoje eilėje.

 • Ar Užimtumo tarnyba finansuoja pilną kursų kainą?

  Užimtumo tarnyba skiria 100% finansavimą Žiniatinklio programos (Full Stack mūsų svetainėje) - profesinei kvalifikacijai įgyti. Kursų metu taip pat gausite minimalaus atlyginimo vertės stipendiją, kuri šiuo metu siekia 285 eurų per mėnesį.

 • Ar galiu už kursus sumokėti pasiėmęs vartojimo paskolą?

  Taip. Turime sutartį su SB lizingu. Paskolą sumokėti galite net 7-erių metų laikotarpyje. Norėdami sužinoti konkrečias lizingo sąlygas ir mėnesinių įmokų dydžius bei palūkanas pirmiausia kreipkitės į SB lizingą telefonu 8 700 55 570 (arba rasite palūkanų skaičiuoklę SB lizingo svetainėje). Paskolos išduodamos tik dirbantiems asmenims. Jei esate nedirbantis, kreipkitės į užimtumo tarnybą dėl studijų finansavimo.

 • Už studijas mokėsiu pats. Ar galiu susimokėti dalimis?

  Taip, kursų kainos sumą galime padalinti į 5 dalis.