Finansavimas
Jeigu domitės Užimtumo tarnybos remiamais kursais arba kitomis finansavimo galimybėmis, užpildykite anketą ir gaukite išsamią informaciją apie finansavimo būdus, tinkančius būtent Jums  Užpildyti anketą

Studijų finansavimas per užimtumo tarnybą

Studijų finansavimas per užimtumo tarnybą

Užimtumo tarnyba prie LR SADM ( iki 2018-10-01 Lietuvos darbo birža) skiria finansavimą nesimokančių, nedirbančių ir darbą pakeisti ketinančių asmenų mokymui. Finansavimas skiriamas formaliam, profesiniam mokymui, t.y. finansuojami ne trumpi kursai, bet ilgesnės studijos, leidžiančios įgyti kvalifikaciją.

Kokie Užimtumo tarnybos (buvusios Darbo biržos) mokymai yra remiami?

Užimtumo tarnyba finansuoja profesinės kvalifikacijos įgyjimą Multimedijos dizaino studijų kvalifikacijai įgyti skiriamas 100% finansavimas. Kursų trukmės metu, taip pat skiriama minimalaus atlyginimo vertės stipendija, kuri šiuo metu siekia 285 eurų per mėnesį.

Kur galėčiau sužinoti apie UŽT paramą mokymuisi?

Informaciją apie Užimtumo tarnybos paramą mokymuisi, rasite šiame puslapyje.

Kur galėčiau sužinoti UŽT finansuojama profesinį mokymą?

Daugiau apie Užimtumo tarnybos finansuojamą profesinį mokymą rasite šiame puslapyje.

Kur galėčiau sužinoti daugiau apie UŽT finansavimo galimybes?

Norėdami tai sužinoti, kreipkitės į jums artimiausią Užimtumo tarnybos teritorinį skyrių.

Mokėjimas už kursus lizingu

Baltijos technologijų institutas yra sudaręs sutartį su lizingo įmone UAB „SB Lizingas”, kuri suteikia galimybę mūsų studentams už kursus mokėti dalimis itin palankiomis sąlygomis. Bendrinę informaciją apie lizingo sąlygas galite sužinoti kreipdamiesi jums patogiu būdu į bendrovę, o tikslias kredito sąlygas ir įmokas galite sužinoti gavę preliminarią mokymosi sutartį iš mūsų instituto ir pristatę ją lizingo bendrovei.

Norėdami sužinoti daugiau apie lizingą peržiūrėkite žemiau esančius dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) arba kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

Investuok Lietuvoje projektas dirbantiems asmenims - 100% finansavimas

Investuok Lietuvoje projektas dirbantiems asmenims - 100% finansavimas

Persikvalifikuoti į programuotoją galite nemokamai, studijuodami 6-7 mėn. vakarais ir savaitgaliais. Projektas „Talentų ugdymas informacinių technologijų srityje" yra skirtas dirbančiųjų asmenų persikvalifikavimui, todėl numatyta, jog projekto dalyviai (Jūs) turi išsaugoti darbo vietą viso kurso metu.

Taip pat, Jūs įsipareigojate persikvalifikuoti pagal naujai įgytą profesiją, tai reiškia, jog praėjus ne ilgiau kaip trims mėnesiams po mokymų pabaigos, Jūs turite įsidarbinti pagal naują įgytą specialybę (programuotojas (LPK kodas 251401) ir naujoje darbovietėje išdirbti ne trumpiau kaip tris mėnesius.

Apie persikvalifikavimo galimybes ir siūlomas BIT programas galite sužinoti daugiau apsilankę perkvalifikavimo studijos puslapyje.

Pilnas studijų kainos padengimas

Pilnas studijų kainos padengimas

Studentų prašome susimokėti iki pirmosios kursų dienos. Kitu atveju iki kursų pradžios prašome su institutu suderinti kitą pasirinktą apmokėjimo būdą. Norėdami sužinoti daugiau apie galimus apmokėjimo būdus kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

DUK