Finansavimas
Jeigu domitės Užimtumo tarnybos remiamais kursais arba kitomis finansavimo galimybėmis, užpildykite anketą ir gaukite išsamią informaciją apie finansavimo būdus, tinkančius būtent Jums  Užpildyti anketą

Mokymo kursų finansavimas per užimtumo tarnybą

Mokymo kursų finansavimas per užimtumo tarnybą

Užimtumo tarnyba prie LR SADM skiria finansavimą nesimokančių, nedirbančių ir dirbančių, bet darbą ar pareigas pakeisti ketinančių asmenų mokymui. Finansavimas skiriamas formaliam, profesiniam ir neformaliam mokymui (kontaktiniam ir nuotoliniam).

Kokie Užimtumo tarnybos mokymai yra remiami?

Mokymams skiriamas 100% finansavimas. Kursų trukmės metu, taip pat skiriama minimalaus atlyginimo vertės stipendija.

Kur galėčiau sužinoti apie UŽT paramą mokymuisi?

Informaciją apie Užimtumo tarnybos paramą mokymuisi, rasite šiame puslapyje.

Kur galėčiau sužinoti UŽT finansuojama profesinį mokymą?

Daugiau apie Užimtumo tarnybos finansuojamą profesinį mokymą rasite šiame puslapyje.

Kur galėčiau sužinoti daugiau apie UŽT finansavimo galimybes?

Norėdami tai sužinoti, kreipkitės į jums artimiausią Užimtumo tarnybos teritorinį skyrių.

Mokėjimas už kursus lizingu

Baltijos technologijų institutas bendradarbiauja su lizingo įmonėmis, kurios suteikia galimybę mūsų studentams už kursus mokėti dalimis palankiomis sąlygomis. Bendrinę informaciją apie lizingo sąlygas galite sužinoti kreipdamiesi jums patogiu būdu į bendrovę, o tikslias kredito sąlygas ir įmokas galite sužinoti gavę preliminarią mokymosi sutartį iš mūsų instituto ir pristatę ją pasirinktai lizingo bendrovei.

Norėdami sužinoti daugiau apie lizingą peržiūrėkite žemiau esančius dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) arba kreipkitės į mus el. paštu ieva@bit.lt.

Pilnas mokymo kursų kainos padengimas

Pilnas mokymo kursų kainos padengimas

Studentų prašome susimokėti iki pirmosios kursų dienos. Kitu atveju iki kursų pradžios prašome su institutu suderinti kitą pasirinktą apmokėjimo būdą. Norėdami sužinoti daugiau apie galimus apmokėjimo būdus kreipkitės į mus el. paštu ieva@bit.lt.

DUK