Šiuo metu kursai vyksta nuotoliniu būdu.
Finansavimas
Užpildykite finansavimo galimybių anketą ir gaukite išsamią informaciją apie finansavimo būdus, tinkančius būtent Jums
Studijų finansavimas per Užimtumo tarnybą

Užimtumo tarnyba prie LR SADM ( iki 2018-10-01 Lietuvos darbo birža) skiria finansavimą nesimokančių, nedirbančių ir darbą pakeisti ketinančių asmenų mokymui.
Finansavimas skiriamas asmenims, kurie renkasi formalų profesinį  mokymą:

 • Profesinis mokymas, skirtas kvalifikacijai įgyti, finansuojamas Užimtumo tarnybos neviršijant 6 Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos dydžių (šiuo metu ši suma siekia 1864,68 €).

 

Vadinasi, pasirinkus studijas jūs galite gauti finansavimą ir padengti dalį studijų kainos. Jeigu studijų kaina 2700 €, jūs turite padengti tik skirtumą jums patogiu būdu.

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos paramą mokymuisi, apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos finansuojamą profesinį mokymą apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti, ar galite gauti finansavimą, kreipkitės į jums patogiausią Užimtumo tarnybos teritorinį skyrių.

MOKĖJIMAS UŽ KURSUS LIZINGU

Baltijos technologijų institutas yra sudaręs sutartį su lizingo įmone UAB „SB Lizingas”, kuri suteikia galimybę mūsų studentams už kursus mokėti dalimis itin palankiomis sąlygomis. Bendrinę informaciją apie lizingo sąlygas galite sužinoti kreipdamiesi jums patogiu būdu į bendrovę, o tikslias kredito sąlygas ir įmokas galite sužinoti gavę preliminarią mokymosi sutartį iš mūsų instituto ir pristatę ją lizingo bendrovei.

Norėdami sužinoti daugiau apie lizingą peržiūrėkite žemiau esančius dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) arba kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

Pilnas studijų kainos padengimas

Studentų prašome susimokėti iki pirmosios kursų dienos. Kitu atveju iki kursų pradžios prašome su institutu suderinti kitą pasirinktą apmokėjimo būdą. Norėdami sužinoti daugiau apie galimus apmokėjimo būdus kreipkitės į mus el. paštu bit@bit.lt.

Duk
 • Kuo skiriasi kursai, suteikiantys kompetencijas, nuo kvalifikacinių studijų?

  Kompetencijų kursai suteikia žinias, įgūdžius, reikalingus tam tikrai profesijai. Baigus šiuos kursus išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas. Baigus profesines studijas, suteikiančias kvalifikaciją, įgyjama profesija ir gaunamas oficialus tai patvirtinantis diplomas, pripažįstamas Švietimo ir mokslo ministerijos.

 • Kas gali gauti finansavimą per Užimtumo tarnybą?

  Užimtumo tarnyba finansavimą skiria atsižvelgdama į tuo metu galiojančius teisės aktus. Norėdami sužinoti, ar būtent Jūs galite gauti finansavimą, turite kreiptis į Užimtumo tarnybos skyrių.

 • Kaip sužinoti, ar aš galiu gauti Užimtumo tarnybos finansavimą?

  Jeigu esate registruotas kuriame nors Užimtumo tarnybos skyriuje, turėtumėte kreiptis į jums paskirtą konsultantą ir pasidomėti šiuo metu vykstančiais projektais, per kuriuos galėtumėte gauti “Mokymo kuponą”, padengsiantį visą ar didžiąją dalį jūsų pasirinktų kursų kainos.

 • Ar privalau registruotis Užimtumo tarnyboje, jeigu noriu gauti finansavimą?

  Taip, norėdami gauti Užimtumo tarnybos finansavimą profesiniam mokymui turite užsiregistruoti jums patogiausiame teritoriniame skyriuje.
  Užimtumo tarnybos puslapyje galite rasti informaciją apie reikiamus pateikti dokumentus, be to, galite iš anksto rezervuoti laiką apsilankymui, kad nereikėtų laukti ilgoje eilėje.

 • Ar Užimtumo tarnyba finansuoja pilną kursų kainą?

  Užimtumo tarnybos maksimali finansuojama suma priklauso nuo esamu metu patvirtinto mėnesinio minimalaus atlyginimo ir šiuo metu siekia 1864 € kvalifikacinėms studijoms. Jeigu kursų kaina yra aukštesnė - gausite finansavimą maksimaliai sumai ir jums tereikės sumokėti skirtumą (pavyzdžiui, jeigu pasirenkate kursą, kurio kaina yra 2700€, Užimtumo tarnyba skirs 1864 €, jums liks sumokėti 836€).

 • Kokios lizingo sąlygos?

  Norėdami sužinoti konkrečias lizingo sąlygas ir mėnesinių įmokų dydžius pirmiausia turėtumėte kreiptis į mus, kad gautumėte reikiamą informaciją ir dokumentus. Su šiais dokumentais galėsite kreiptis į bet kurį "SB lizingas" poskyrį ir sužinosite visą reikiamą finansavimo informaciją.