.NET PROGRAMAVIMAS 8 mėnesiai

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
objektinis programavimas su C#
duomenų bazės su .NET karkasu
WEB aplikacijos su ASP.NET
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Ši programa yra sudaryta iš dviejų dalių:

Kurse įvadas į programavimą, įgausite stiprius programavimo pagrindus (plačiau apie kursą skaitykite čia).

Specializacijos kurse mokysitės .NET technologijų pažengusiems .NET programuotojo kompetencijos reikalingos norint projektuoti ir kurti informacines sistemas, nesudėtingas duomenų bazes, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą. Galėsite dirbti jaunesniuoju programuotoju, programuojančiu .NET kalba, informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse, kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose

Augant šios srities specialistų poreikiui siūlome .NET programuotojo programą, kuri išugdys ir papildys rinką kvalifikuotais bei stipria motyvacija pasižyminčiais programuotojais. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite programos metu, užtikrins visus svarbiausius poreikius, reikalingus .NET programuotojui. Žinių, įgytų programos metu, pilnai pakaks tapti jaunesniuoju programuotoju, tad galėsite ieškoti darbo bet kurioje su programine įranga dirbančioje įmonėje, kurių šiuo metu yra itin daug.

Ko išmoksi?

 • Stiprių front-end ir back-end pagrindų
 • Programinės įrangos kūrimo principų ir metodų
 • PHP, JAVA ir C# programavimo kalbų, jų panadojimo pagal paskirtį
 • Dirbti su atviro kodo bibliotekomis
 • C# programavimo tiek sisteminėje dalyje, tiek ASP.NET web puslapiuose
 • Automatinio, testais paremto programavimo TDD
 • Microsoft SQL Server duomenų bazių
 • Programos tipas: specializuotas kursas
 • Trukmė: 8 mėnesiai
 • Teorija: 3 ak. val./d.
 • Praktinis darbas: 5 ak. val./d.
 • Kaina: 2700 €
 • Finansavimas: dalinai: taip
 • Dėstymo kalba: lietuvių

kur galėsi pritaikyti žinias

C# yra viena populiariausių programavimo kalbų tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Bene trečdalis visų įmonių, kuriančių programinę įrangą dirba su šia technologija.
Šiuo metu rinkoje jaučiamas itin didelis su .NET technologija dirbančių programuotojų trūkumas.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Pabaigusiems programą studentams pasirinktinai rekomenduojame išsilaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus. Po šio kurso mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE pasiūlysime išsilaikyri ADOBE sertifikatus

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
.NET PROGRAMAVIMAS Vilnius, Kaunas, Klaipėda
2700 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Jaunius turi daugiau nei 7 metus patirties programuojant didžiules industrines aplikacijas naudojant .NET ir Microsoft technologijas. Baigęs informatikos studijas Edinburgo universitete, dirbęs keliose kompanijose Kembridže, Anglijoje, Jaunius šiuo metu dirba AML-Analytics Fintech, kur mažoje komandoje kuria sudėtingus finansinius įrankius bankams, užtikrinant pinigų plovimo prevenciją. Jauniui yra tekę dirbti su įvairiais (daugiausia medicininiais/finansiniais) projektais apsiimant įvairiomis užduotimis nuo dizaino prototipavimo iki duomenų bazių užklausų optimizavimo.

Liudas turi sukaupęs daugiau nei 12 m. patirtį testuojant BIG DATA internetines aplikacijas ir sistemas. Karjeros laiptais sėkmingai kilęs įmonėje AdForm, fintech startuolyje Monetha. O šiuo metu dirba vyriausiuoju testuotoju QAONTIME. 

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek EK saugumo departamente, tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai IoT technikai.

Atsiliepimai

Patiko studijų programa ir tvarkaraštis

Jei turite motyvacijos, užsidegimo ir noro pasiekti kažką, imkite iš šių mokslų maksimumą, klauskite dėstytojų ir gaukite atsakymus.

Studijuojant testavimą, gavau daug fundamentalių žinių apie Java, javascript programavimo kalbas.

APIE .NET STUDIJAS