PHP PROGRAMUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA 5,5 mėnesio

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
stiprus įvadas į programavimą
dėstytojai - praktikai
objektinis programavimas su PHP
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie programą

Php programuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį projektuoti ir kurti informacines sistemas, nesudėtingas duomenų bazes, valdyti Php programavimo aplinką ir kūrimo procesą. Asmenys, įgiję šią kvalifikaciją, galės dirbti informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse, kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose jaunesniaisiais Php programuotojais. Modulių programose numatomas teorinis ir praktinis mokymas.  

Gebantis paruošti funkcionuojančią web aplikaciją, PHP programuotojas šiandien yra vienas geidžiamiausių specialistų. Nusiteikusiems dirbti su IT technologijomis – ši mokymų programa yra vienas geriausių pasirinkimų. 

Ko išmoksi?

 • HTML, CSS, JavaScript pagrindai
 • PHP, MySQL ir t.t. pagrindai
 • Projektuoti, programuoti, kurti ir administruoti internetinius tinklalapius bei sistemas, pasitelkti įvairias menines ir technines priemones vizualinio turinio perteikimui
 • Taikyti programinės įrangos kūrimui naudojamus principus ir metodus: projektavimo šablonai, karkasų kūrimas
 • PHP programavimo karkasų naudojimo
 • Front End ir Back End technologijų paketas
 • Stiprūs objektinio programavimo pagrindai
 • React bibliotekos naudojimas
 • Programos tipas: ilgoji formaliojo mokymo programa
 • Trukmė: 5,5 mėnesio
 • Kreditai (ECT): 50
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: su UŽT finansavimu - 2595,09€ (dengia 100% mokymų kainą), be UŽT finansavimo - 3100€
 • Finansavimas: dėl finansavimo kreiptis į UŽT
 • Mokymų programos kodas UŽT puslapyje: T43061307

kur galėsi pritaikyti žinias

Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite šių mokymų metu, užtikrins visus svarbiausius pagrindus, reikalingus žengiant į programavimo pasaulį: tinklalapiai, web aplikacijos, duomenų bazės, įvadas į programinės įrangos kūrimą.
Šių žinių, pilnai pakaks rinktis vieną iš pažangių specializacijų: Java, .NET, JavaScript, PHP, Programinės įrangos testavimas.
Baigę PHP programuotojo profesinę mokymų programą galėsite patys nuspręsti, kuria kryptimi toliau eiti ir kokią specializaciją pasirinkti: matysite, kuriose technologijose jausitės stipriausiai ir komfortabiliausiai.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis
 • Atranka:Motyvacinis laiškas
 • Sprendimas dėl priėmimo:BIT pasilieka teisę spręsti dėl mokinio priėmimo

Diplomai ir sertifikatai

Tai yra modulinė formaliojo profesinio mokymo programa, kurią sėkmingai baigus ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas. 

Po šios profesinio mokymo programos, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigusiems visą mokymų programą, pasirinktinai, rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
PHP PROGRAMUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA, PHP Vilnius, Kaunas, Klaipėda
su UŽT finansavimu - 2595,09€ (dengia 100% mokymų kainą), be UŽT finansavimo - 3100€
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už mokymo programą padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Baigęs KTU Arvydas kurį laiką gliaudė tranzistorius, bet vis giliau „klimpo“ į programavimą. Iš pradžių buvo mikrovaldiklių programavimas, o nuo 2004 metų pradėjo domėtis WEB programavimu PHP kalba. Prireikė dar 5 metų, kol 2009 metais pradėjo savo laisvai samdomo PHP programuotojo karjerą.

Baigęs filosofijos mokslus VU, Mindaugas pasuko profesionalaus programuotojo keliu. Rašantis savo blogą, dirbantis pilnu etatu Virtustream, dėstytojaujantis ir sulaukiantis geriausių studentų įvertinimų. Mentorius, lektorius ir it sistemų inžinierius.

Rimantas sukaupė daugiau nei 10 metų Front End programavimo dirbant įmonėse ir laisvai samdomu specialistu, taip pat yra dirbęs web analitiku ir UX dizaineriu. Projektai ir įmonės, su kuriomis jam teko dirbti: Paysera, OVIO soft (aka Eturas), modernizmasateiciai.lt, bmv.lt, ezys.lt, gyproc.ie, nma.lt, svyturys.lt

Daugiau nei 14m. patirties sukaupęs Front-End specialistas, kuriam teko dirbti su įvairaus dydžio projektais: nuo smulkių reprezentacinių svetainių iki globaliai rinkai pritaikytų internetinių e-shop sprendimų. Šiuo metu Vilius užsiima distribucijos sistemos kūrimu įmonėje MB Steelfox.

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Web programavimo studijų vadovas. Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

Atsiliepimai

Jei turite motyvacijos, užsidegimo ir noro pasiekti kažką, imkite iš šių mokslų maksimumą, klauskite dėstytojų ir gaukite atsakymus

Renkantis programavimo mokyklą ir kursus apsisprendimą lėmė mažiausiai blogų atsiliepimų.

Iš šių mokymų tikėjausi dėstytojų profesionalumo, žinių. Gavau viską ir net darbo pasiūlymų.

Geri kursai ir jų intensyvumas. Galima naudotis mokymo patalpomis nuo ryto iki vakaro

APIE PHP + JavaScript