FULL STACK (ŽINIATINKLIO PROGRAMA) 5,5 mėnesio

Vilnius, Kaunas, Klaipėda
stiprus įvadas į programavimą
dėstytojai - praktikai
specializaciją galėsite pasirinkti įpusėjus kursui
Pasitikrinkite, ar mūsų programos Jums - atlikite bandomąjį testą

Apie kursą

Jaunesniojo programuotojo kompetencijos reikalingos norint įgyti pagrindus front-end, web ir programinės įrangos kūrime. Augant full-stack programuotojų specialistų poreikiui rinkoje, siūlome įvadą į programavimo studijas. Gebantis paruošti funkcionuojančią web aplikaciją, full-stack programuotojas šiandien vienas geidžiamiausių specialistų. Nusiteikusiems dirbti su it technologijomis - full-stack kursai vienas geriausių pasirinkimų.

Per penkis su puse mėnesio išmoksite programavimo pagrindų, su kuriais galėsite tęsti studijas dar 2,5 mėnesio ir įgyti specializaciją vienoje iš šių sričių:

Nežinote, kurią sritį rinktis? Nebūtina, nes konkrečią specializaciją, atsižvelgiant į savo gebėjimus ir poreikius, galėsite pasirinkti įpusėjus ar baigiantis full-stack kursui.

Baigę šį kursą ir išlaikę egzaminą, gausite IV Europos kvalifikacijų lygio profesinį diplomą.

Ko išmoksi?

 • HTML, CSS, JavaScript pagrindai
 • PHP, MySQL ir t.t. pagrindai
 • Projektuoti, programuoti, kurti ir administruoti internetinius tinklalapius bei sistemas, pasitelkti įvairias menines ir technines priemones vizualinio turinio perteikimui
 • Testuoti bei talpinti taikomąsias žiniatinklio programas, taikyti pažangiausius metodus jas kuriant
 • Taikyti programinės įrangos kūrimui naudojamus principus ir metodus: projektavimo šablonai, karkasų kūrimas
 • PHP programavimo karkasų naudojimo
 • Front End ir Back End technologijų paketas
 • Įvadas į programinės įrangos kūrimą naudojant JAVA
 • Stiprūs objektinio programavimo pagrindai
 • Programos tipas: studijos be specializacijos
 • Trukmė: 5,5 mėnesio
 • Kreditai (ECT): 50
 • Teorija: 3 ak val/d
 • Praktinis darbas: 5 ak val/d
 • Dėstymo kalba: lietuvių
 • Kaina: 2400 €
 • Finansavimas: taip

kur galėsi pritaikyti žinias

Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite šių įvadinių studijų metu, užtikrins visus svarbiausius pagrindus, reikalingus žengiant į programavimo pasaulį: tinklalapiai, web aplikacijos, duomenų bazės, įvadas į programinės įrangos kūrimą.
Žinių, įgytų studijų metu, pilnai pakaks rinktis vieną iš pažangių specializacijų: Java, .NET, JavaScript, PHP, Programinės įrangos testavimas.
Baigę įvadines studijas galėsite patys nuspręsti, kuria kryptimi toliau eiti ir kokią specializaciją pasirinkti: matysite, kuriose technologijose jausitės stipriausiai ir komfortabiliausiai.
IT specialistų paklausos augimas per ateinančius 10 m.

Reikalavimai norintiems įstoti

 • Amžius:18+ m.
 • Išsilavinimas:vidurinis arba aukštesnis
 • Stojamojo testo balas:10 ar didesnis
 • Anglų kalbos žinios:pradedantysis arba aukštesnis lygis

Diplomai ir sertifikatai

Šios įvadinės studijos yra jaunesniojo programuotojo kvalifikacijos programa.

Pabaigus visą Įvado į programavimą kvalifikacijos studijų programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, suteikiamas oficialus IV Europinio lygio Jaunesniojo programuotojo profesinės kvalifikacijos diplomas.

Po šio kurso, galėsite rinktis specializaciją, ir gauti specialisto pažymėjimą.

Pabaigus visą programą studentams pasirinktinai rekomenduosime išlaikyti visame pasaulyje pripažįstamus kvalifikacijos sertifikatus mūsų asocijuotame testavimo centre PEARSON VUE.

Darbdavio programos vertinimas
" Studentė mums labai patiko. Ji greitai mokosi, savarankiška ir draugiška. Praktikos metu su kita kolege dirbo prie projekto ir jį sėkmingai pabaigė.
HR vadovas Alna Sofware
Alna Sofware
" Įspūdžiai patys geriausi. Studentas praktikos metu gavo labai įvairias užduotis. Nuo domenų bazės dokumentavimo iki automatinių API testų ir sudėtingos JAVA aplikacijos programavimo. Matau, kad jis turi ir back-end ir front-end techninių žinių, yra proaktyvus ir puikiai susidoroja su užduotimis.
IT padalinio vadovas AB SEB
AB SEB
FULL STACK (ŽINIATINKLIO PROGRAMA) Vilnius, Kaunas, Klaipėda
2400 €
Finansinė pagalba Padedame surasti finansinę pagalbą mokslams ir stipendijai
Financing

NET 67%

besikreipiančių dėl finansinavimo padedame surasti tinkamiausius būdus

Mokesčiui už studijas padengti ar stipendijai gauti

Rodyti daugiau
Apie dėstytojus

Įgyjęs chemijos ir inžinerijos bakalauro laipsnį Andrius greitai persiorientavo į programavimą ir jau 6 metus sėkmingai programuoja WEB aplikacijas. Labai mylimas ir gerbiamas tarp studentų Full Stack dėstytojas.

JAVA ir .NET programavimo studijų vadovas. Informacinių technologijų srityje tiek darbuotojo, tiek darbdavio poziciją atstovavęs Valdas Žiemys yra gerai susipažinęs su reikalavimais šioje rinkoje, todėl BIT institute yra pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi bei išmokyti šiandien itin reikalingų programavimo žinių.

Baigęs filosofijos mokslus VU, Mindaugas pasuko profesionalaus programuotojo keliu. Rašantis savo blogą, dirbantis pilnu etatu Virtustream, dėstytojaujantis ir sulaukiantis geriausių studentų įvertinimų. Mentorius, lektorius ir it sistemų inžinierius.

Kostas yra patyręs full-stack (Front End ir Back End) programuojas, dirbęs tiek EK saugumo departamente, tiek su kūrybiniais projektai (moofe.com, codaagency.com), tiek su unikaliais sprendimais verslui (packipin.com ir GPS sekimo sprendimai sunkvežimiams, automobiliams, laivams, konteineriams ir jų turiniui bei įvairiai kitai IoT technikai.

Jaunas, tačiau itin patyręs Front-End programuotojas, dirbęs JAV IT įmonėse. Jis ypač vertinamas už savo Front-End žinias ir sugebėjimą jas efektyviai pritaikyti praktikoje susidūrus su įvairiais šios srities iššūkiais.

Web programavimo studijų vadovas. Universitetų dėstytojas, IT mokslų daktaras, Back End specialistas, IT įmonės savininkas ir žmogus, kuris tiki, kad gero programavimo galima išmokti per keletą mėnesių.

Atsiliepimai

Jei turite motyvacijos, užsidegimo ir noro pasiekti kažką, imkite iš šių mokslų maksimumą, klauskite dėstytojų ir gaukite atsakymus

Renkantis programavimo mokyklą ir kursus apsisprendimą lėmė mažiausiai blogų atsiliepimų.

Iš šių mokymų tikėjausi dėstytojų profesionalumo, žinių. Gavau viską ir net darbo pasiūlymų.

Geri kursai ir jų intensyvumas. Galima naudotis mokymo patalpomis nuo ryto iki vakaro

APIE FULL STACK